Крайова
Булава УПЮ

Новини КБ УПЮ

Курінь "Непрості" підготували фінансові точки до юнацьких проб

Автор: Ярина Вдовичин

В рамках МРСК будуть розглянуті фінансові точки до юнацьких проб та прийнято рішення щодо таких пропозицій:
1. Долучення гутірки та презентації «Про економічне виховання»  до матеріалів та програми КВВ УПЮ, а також розміщення її у розділі «Гутірки» на Пластовій Банці та Пластовому Порталі.
[МРСК рекомендує комендантам КВВ УПЮ додати до програми вишколу юнацьких виховників гутірку: «Роль пластового заробітку у пластовій методі виховання»]

2. Долучення бланків фінансового плану та фінансового звіту до Книги куреня на Пластовому Порталі (розділ Бланки і книги), а також бланк фінансового звіту до бланків Квартального звіту куреня на Пластовому Порталі.
[МРСК зобов’язує КБ УПЮ додати до звітів юнацьких частин розділ «Пластовий заробіток», що включає наступні пункти: Вкажіть способи пластового заробітку куреня; Який відсоток ваших витрат він покрив; Цілі використання зароблених коштів].

3. Переміщення фінансових точок пластових проб з розділу «Три головні обов’язки» до розділу «Життєва зарадність» у бланках І і ІІ проби УПЮ, а також оновлення цих бланків на Пластовому Порталі та Пластовій банці. 

4. Доповнення обґрунтуваннями до фінансових точок пояснення до І проби на Пластовій Банці, а також розміщення пояснення до ІІ проби.
[1. МРСК зобов’язує КБ УПЮ додати в програму юнацьких проб на ступінь учасника/учасниці наступний пункт]:
• Сплачує членську вкладку із пластового заробітку або власних заощаджень принаймні 1 квартал.
[2. МРСК зобов’язує КБ УПЮ додати в програму юнацьких проб на ступінь 
розвідувача/розвідувачки наступні пункти]:
• Спільно з куренем проведе пластовий заробіток для реалізації пластової акції
Складе кошторис та фінансовий звіт одної із запропонованих акцій (курінна 
мандрівка, табір).


5. У випадку наявності переліку варіантів проектів на ІІІ пробу, додати обґрунтування для наступних точок у розділ «Провідництво».
[5. МРСК рекомендує в програму юнацьких проб на ступінь скоба/вірлиці додати як один з варіантів здачі проектів у розділі «Провідництво» наступні пункти]:
• Залучить курінь або гурток до пластового заробітку.
• Спільно з куренем організує і проведе пластовий заробіток для благодійної чи 
суспільно-корисної акції.