Крайова
Булава УПЮ

Новини КБ УПЮ

Крайова булава УПЮ дякує за активну участь в ЮМПЗ

Автор: Ярина Вдовичин

Крайова булава УПЮ дякує всім, хто активно долучається до участі в ЮМПЗ до 100-ліття, головному заході року. Окрему подяку хочемо висловити зв'язковим, виховникам та курінним тих куренів, які мають найвищий відсоток зголошених на ЮМПЗ відносно численності куренів, а саме к.ч. 36 ім. Анни Ярославни (85%), к.ч. 43 ім. Пилипа Орлика (82%), к.ч. 75 ім. Героїв бою під Крутами (78%), к.ч.1 ім. Короля Данила (76%), к.ч. 70 ім. Ольги Кобилянської (75%). Активна участь вашого юнацтва у ЮМПЗ посилить їх мотивацію розвивати курені, тому ваша праця буде винагороджена.

Також хочемо подякувати проводам станиць Слов'янськ (100% участь юнацтва у ЮМПЗ), Авдіївка (93%), Київ (61%), Сєвєродонецьк (57%), Лутугине (56%), Боярка (50%). З цих станиць понад половина прозвітованого у квітні 2012 року юнацтва зголошена на головну подію року, що вказує на високий рівень роботи з цією віковою категорією та піріоритетність її у роботі станиці.

Показники всіх станиць щодо зголошення УПЮ на ЮМПЗ можна подивитися у додатку. 

Наголошуємо, що на даний момент ще є можливість зголоситися на ІІ етап ЮМПЗ за формулою 10 представників УПЮ +1 виховник або за формулою 2 представники УПЮ.

Не втратьте можливість отримати найцінніший скарб для виховника та станиці - мотивоване до роботи юнацтво. Бо не секрет, ніщо так не мотивує як відчуття дружньої руки пластуна на ватрі головної події року - ЮМПЗ до 100-ліття Пласту.