Крайова
Булава УПЮ

Новини КБ УПЮ

Перенесення МРСК

Автор: Ярина Вдовичин

СКОБ, подруги та друзі!

Як ви знаєте, Крайова булава УПЮ планувала на початку весни 2011 року провести Малу раду Скобиного Кругу, щоб надати вам звіт про виконану за 2010 рік роботу та почути Ваші думки з приводу найакуальніших питань. При цьому, ми чітко усвідомлювали, що одним з основних завдань, які лежать перед Булавою, як перед всім Пластом, є підготовка та проведення 100-ліття нашої оргнізації та скаутингу в Україні, і тому планували присвятити МРСК 2011 саме цьому питанню. Але на даному етапі підготовки цього заходу немає достатньо інформації, заради якої було б можливо зібрати МРСК.


Перед Булавою стояла дилема – проводити, в умовах дуже жорсткої економії, зумовленої як і ситуацією в країні та організації, так і згадуваною прідготовкою до 100-ліття достатньо коштовний захід, чи перенести МРСК на дещо пізніші терміни (попередньо - вересеь 2011). Зваживши всі за і проти, ми схилилися до другого варіанту, який, на нашу думку, буде більш ефективний.


При цьому ми плануємо найпізніше до 12 квітня вивісити у Інтернеті звіти всіх діловодів за рік, щоб ви могли дати оцінку їхньої роботи та запропонувати як її можна покращити, посилити. Також ми шукаємо можливості створення віртуального МРСК (спеціальний форум, чат чи інший механізм з системою авторизації та рівнів доступу) для того, щоб зробити двосторонній обмін думками постійним.


Усі поточні рішення булави ви можете отримати завітавши на сайт https://upu.plast.org.ua/ та з дайджестів булави на Пластовому Порталі. Всі питання, які потребують нашої реакції надсилайте на upu@plast.org.ua