Крайова
Булава УПЮ

Новини КБ УПЮ

КБ УПЮ нагадує про необхідність звітування за проведені табори. Новий термін - до 20 вересня

Автор: Ярина Вдовичин

        Ось і пройшло яскраве, незабутнє таборове літо 2009.
Наші лісні пригоди завершились Всеукраїнським Джемборі, на якому зібрався весь цвіт Пласту.

        Але щоб не було ложки дьогтю в бочці меду, Крайова таборова комісія нагадує всім комендантам та організаторам місцевих таборів (від курінних до окружних), що в них є один невеличкий обов'язок по завершенні табору - подати в крайову булаву УПЮ звіт за його проведення.
       Термін було визначено 1 місяць з часу завершення табору. Якщо більшість таборів відбулось у липні - то це максимум 1 вересня.  Наразі дуже мало таборів прозвітувало. А зголосилось їх більше 70.
       Також КТК стало відомо, що кілька таборів було проведено без попереднього зголошення, в тому числі і один окружний в межах сусідньої держави.

 Тому, просимо відреагувати на наступне:

1. Хто з якихось причин не прозвітував - прозвітувати вимог таборової книги (її можна знайти тут http://www.plast.org.ua/?pageid=392) до 20 вересня на адресу upu@plast.org.ua та ktk.plast@gmail.com, або в друкованому вигляді передати в офіс КПС в Києві.

2. Хто раптом провів табір і забувся перед тим зголоситись, - подайте звіт до 20 вересня, вкажіть причину, чому ви не зголосили табір. КБ УПЮ розгляне вашу справу і прийме рішення (усне чи письмове зауваження, пересторога коменданту, ніяких застережних заходів).

Прохання до керівників місцевих осередків проконтролювати процес звітування.

Сподіваємось на розуміння та співпрацю.

З повагою,
Голова КТК Микола Бігус, 8 067 271 33 02.