Крайова
Булава УПЮ

Новини КБ УПЮ

Апробація нової системи "Відзначення за здобуті вмілості"

Автор: ст. пл. Микола Бовкіт, ЛЧ

Друзі!

Раді вам представити чудову новину!

КБ УПЮ починає апробацію нової системи відзначень. І відзначення ці не прості, а “За здобуті вмілості”!
Що це означає? Ви здобуваєте вмілості, а за це ще й отримуєте відзначення. Що може бути краще?!

Щоб отримати таке відзначення, слід просто зареєструвати здобуту вмілість на веб-сторінці спеціалізацій https://spec.plast.org.ua і після кожної 5-ої здобутої і зареєстрованої вмілості вам буде надаватись наступне відзначення!

Система відзначень є добровільною, хочете отримати відзначення - реєструєте вмілості, не хочете - не реєструєте!

Відзначень є чотири: “Дубове листя”, “Калина”, “Мухомор”, “Блискавиця” (в порядку надання). Крім того є шість рівнів кожного з цих видів: жовтий, малиновий, зелений, бронзовий, срібний і золотий (в порядку надання). Спочатку здобувається повний жовтий рівень всіх відзначень по порядку. Після цього починається малиновий рівень, поступово, по черзі, заміщуючи жовтий. Після малинового зелений і т.д. Тобто, одночасно, на однострої носиться максимум чотири відзначення.

Проводимо не складні підрахунки і отримуємо цифру 120. Це означає, що для того щоб отримати останнє відзначення “золоту блискавицю” слід здобути і зареєструвати 120 вмілостей! :O ОГО! :O Багато! :) А хто сказав що буде легко?! ;) Слід зазначити, що всі вмілості рахуються окремо, тобто “Природознавство І, ІІ, ІІІ” це три окремих вмілості, а не одна. Крім того реєструвати можна усі вмілості, які є у списку на веб-сторінці спеціалізацій https://spec.plast.org.ua/vmilosti, в тому числі і ті, які зараз на апробації.

Зараз ви можете зареєструвати усі здобуті до сьогодні вмілості, не залежно від того коли вони були здобуті. Після апробації цієї системи відзначень у вас буде тільки 2 тижні, від дати зазначеної у посвідці, щоб зареєструвати вмілість.

Більш детально про систему відзначень за здобуті вмілості можна прочитати у положенні про відзначення 

Бажаємо всім вам успіху і натхнення у процесі здобуття вмілостей!