Крайова
Булава УПЮ

Новини КБ УПЮ

28-29 вересня відбудеться змаг з пішого туризму "Осінній рейд 2013"

Автор: Наталя Балабан

Ще тиждень-другий тому хтось на таборі підкорював чергові вершини, змокав до ниточки, підклеював сандалі чи феєрично спалив треки. Та попри те… на календарі якось неочікувано вигулькнула осінь (втім у когось на балконі досі привітом з літа лежить нерозпакований наплічник). Вересень обіцяє нам ще вдоста теплої погоди аби гарно закінчити таборове літо,відкрити новий пластовий рік та зрештою помандрувати.

Можливо, читаючи ці рядки, Ти хочеш продовжити своє пластове літо? Піти за покликом мандрів, відчути плече друга, позмагатися у швидкості, витривалості та винахідливості всупереч мозолям та складнощам? Тоді крайовий змаг з пішого туризму «Осінній рейд 2013» саме для Тебе!

Цьогорічний «Осінній рейд» традиційно відбуватиметься в останні вихідні вересня (27-29.09.2013) на Львівщині. Випробувати власні сили можуть юнацькі, і старшопластунські команди, команди навчальних закладів та громадських організацій, які зголосилися до 20 вересня включно та виконали попереднє завдання. Окрім того, всі зголошені команди повинні відповідати таким вимогам:

  • УПЮ: вік учасників – 11-17 років. У команді повинно бути щонайменше 6 осіб, п’ятеро з яких повинні фінішувати, та один повнолітній провідник, що несе відповідальність за здоров’я та життя учасників. Вкладка з команди – 150 грн. У разі несвоєчасної подачі зголошення та попереднього завдання вкладка зросте до 250 грн. 
  • УСП: У команді повинно бути щонайменше 3 особи, усі з яких мусять фінішувати. Команди можуть бути як від певного куреня, так і мішані. Вкладка з команди – 100 грн. У разі несвоєчасної  подачі зголошення та попереднього завдання вкладка зросте до 200 грн.

Зголошення та попередні завдання шукайте тут: для УПЮ та для УСП.

Сплатити вкладку та дізнатися детальніші умови участі капітани команд зможуть  на організаційні нараді, що відбудеться 20 вересня у приміщенні станиці Львів (вул. Шептицьких, 16). 

Про точний час капітанів буде повідомлено за вказаними у оголошеннях контактами.

Маєш запитання? Чудово! Запитуй:

  • Бунчужний – ст.пл.скоб. Назар Косендяк: 063 157 4542 

Маєш побажання чи пропозиції? Пиши нам!