Крайова
Булава УПЮ

Головне

Третя проба УПЮ "Скобиного Лету" (16-18 років)— ступінь пластуна-скоба (пластунки-вірлиці). Ця проба не містить жодних конкретних вимог, які слід виконати. Натомість пластун/ка має зреалізувати 9 тематичних проектів, результатом котрих буде позитивний ефект для Пласту і суспільства.

Третя проба — засіб реалізації мети Пласту з підготовки свідомих, відповідальних і повновартісних громадян, провідників суспільства.

Отримати третю пробу

На початку осені 2014 року КБ УПЮ поновила вимоги для отримання третьої проби:

  1. Здобути ступінь розвідувача/чки
  2. Мати повних 16 років життя
  3. Зареєструватись на порталі третьопробників

Як правильно оформити опис проектів

Опис кожного проекту необхідно завантажити на порталі 3-ї проби.
Після успішної реєстрації, референт надасть відповідний доступ до додавання проектів. Рекомендує додавати проекти по мірі їх реалізації, а не перед закінченням дати здачі проби.
Деякий час щойнододані проекти не будуть видимі для усіх користувачів крім автора проекту, в цей час відбувається перевірка опису референтом.
Референт може відмовити у публікації проекту:
  • Невідповідності проекту рівню третьої проби
  • Недостатньому або некоректному висвітлені проекту
  • Наявності великої кількості граматичних помилок
Станом на зараз в розробці перебуває процес надання рекомендації виконанню проекту комендантом акції он-лайн, слідкуйте за оновленнями

Перелік документів та інформації для затвердження

  1. Коректно заповнена інформація про 9 проектів проби
  2. Життєпис на сторінці проби третьопробника
  3. Завантажена рекомендація зв'язкового/ої на сторінці проби третьопробника
  4. Завантажена рекомендація СПС на сторінці проби третьопробника
  5. Завантажена рекомендація референта 3-ї проби станиціна сторінці проби третьопробника
  6. Заповнена інформація про здані вмілості на третю проби (незабаром додатково треба буде завантажити відскановані копії посвідок)
З 2013 року уся інформація про проходження КВТ буде додаватись автоматично.

Продовження терміну проби

  1. Написати заяву на продовження
  2. Зісканувати та відправити крайовому референту 3-ї проби

Все про табір КВТ

Згідно Резолюцій Малої ради Скобиного Кругу від 5-6 березня 2006 року, ообов’язковою вимогою отримання ІІІ пластової проби УПЮ є перейдення Крайового Вишкільного Табору

Даний табір є завершальним етапом III юнацької пластової проби Уладу пластунів юнаків та юначок (та кваліфікаційним для зарахування даної проби). Перевірка набутих знань відбувається у формі ігор, теренових змагів та інших пластових занять, мандрівок. Важливою частиною перевірки є оцінка виконаних пластових обов’язків, оцінка загальної пластової постави, дотримання пластового закону та рівень пластового світогляду. Важливими елементами цього табору є самостійне планування та проведення юнаками та юначками занять (ігор, теренових змагів), а також деякі моменти юнацького самоврядування, які виступають основою виховання майбутніх провідників, лідерів.

Архів Учасників КВТ

Третьопробники України (новинка)

Фото Прізвище та Ім'я Курінь Станиця Відкрита від Відкрита до
Вовчко Остапк.ч. 111 ім. князя Романа МстиславовичаЛьвів2016-01-222017-10-01
Пендерецька Оляк.ч. 26 ім. Олени ПчілкиЛьвів2015-06-302017-09-01
Дідун Янак.ч. 14 ім. Соломії КрушельницькоїЛьвів2015-06-212017-09-01
Кіраль Лук'янак.ч. 14 ім. Соломії КрушельницькоїЛьвів2015-07-012017-09-01
Куць Романак.ч. 88 ім. Ганни ДмитеркоМиколаїв2015-07-082017-07-01
Ільницька Віталіяк.ч. 28 ім. Христини АлчевськоїСокаль2015-07-162017-09-01
Саноцька Яринак.ч. 24 ім. Софії РусовоїЧервоноград2015-07-162017-09-01
Стельмащук Віталіяк.ч. 24 ім. Софії РусовоїЧервоноград2015-07-162017-09-01
Левицька Мартак.ч. 82 ім. Марії СтарицькоїЛьвів2015-12-282017-06-28
Демидонт Іринак.ч. 28 ім. Христини АлчевськоїСокаль2015-08-052018-01-01
Цимбалюк Анастасіяк.ч. 48 ім. Слави СтецькоЛуцьк2016-05-232017-11-16
Сивуляк Софіяк.ч. 8 ім. Ольги БасарабЛьвів2015-09-282017-10-31
Красовська Валя підг к. ім. Надії СвітличноїЗдолбунів2015-09-052017-10-01
Пилипів Роман підг к. ім. Рогатин2015-09-162017-11-01
Громляк Катеринак.ч. 58 ім. Катерини БілокурТернопіль2015-09-282017-10-30
Пасічник Юрій підг к. ім. Ярослава ГорошкаЛьвів2015-11-142018-06-01
Сохацька Анастасіяк.ч. 16 ім. Іванки БлажкевичТернопіль2015-10-182017-11-01
Чайковський Пилипк.ч. 107 ім. Петра ВойновськогоЧернівці2015-11-262017-12-01
Колінько Данило підг к. ім. Ярослава ГорошкаЛьвів2015-12-292017-10-01
Скапровська Анастасіяк.ч. 70 ім. Ольги КобилянськоїІвано-Франківськ2016-09-132018-03-30
Булишин Ярко підг к. ім. Ярослава ГорошкаЛьвів2015-12-162018-03-01
Вовчук Павлок.ч. 105 ім. Данила НечаяВінниця2015-12-282017-09-01
Синюченко Катерина підг к. ім. Михайлини КоцюбинськоїВінниця2016-01-102018-01-01
Бабій Марта2016-01-302017-09-01
федунишин сергій2016-04-122018-02-12
Макогон Іринак.ч. 22 ім. Марічки ПідгірянкиІвано-Франківськ2016-03-162017-12-01
Скалецький Миколак.ч. 25 ім. Романа ШухевичаСтрий2016-03-242017-09-01
Андрюшко Володяк.ч. 15 ім. Павла ПолуботкаЛьвів2016-12-132019-01-29
Тетеріна Анастасія підг к. ім. Михайлини КоцюбинськоїВінниця2016-02-232017-09-01
Осташевська Надійкак.ч. 30 ім. Катрусі ЗарицькоїЛьвів2016-04-252018-06-01
Дорошкевич Оксана підг к. ім. Марії Садової-БарілоттіБроди2016-03-122018-02-02
Крижанівська Наталія підг к. ім. Михайлини КоцюбинськоїВінниця2016-04-012018-10-25
Стець Северинк.ч. 71 ім. Князя ЛеваЛьвів2017-04-102017-09-01
Бігун Оксанак.ч. 22 ім. Марічки ПідгірянкиІвано-Франківськ2017-06-202019-12-14
Коржак Максим підг к. ім. Ярослава ГорошкаЛьвів2016-04-062018-05-01
Клєстова Ольгак.ч. 10 ім. Княгині ОльгиСтрий2016-04-122018-06-01
Чабан Орисяк.ч. 52 ім. Марти ЧорноїЛьвів2016-04-122018-03-02
Сойка Дмитрок.ч. 69 ім. Богдана ХмельницькогоЛьвів2016-09-202018-11-08
Мар'яна Кузанк.ч. 26 ім. Олени ПчілкиЛьвів2016-05-172018-09-01
Квич Лукіяк.ч. 16 ім. Іванки БлажкевичТернопіль2016-04-252018-02-01
Бакуменко Мартак.ч. 54 ім. Ганки КоренецьЛьвів2016-04-232018-01-01
Заремба Вікторіяк.ч. 30 ім. Катрусі ЗарицькоїЛьвів2016-04-212018-06-01
Мацків Анастасіяк.ч. 30 ім. Катрусі ЗарицькоїЛьвів2016-04-212018-06-01
Корінь Ольгак.ч. 30 ім. Катрусі ЗарицькоїЛьвів2016-04-232018-06-01
Семенець Оксанак.ч. 58 ім. Катерини БілокурТернопіль2016-08-082018-09-01
Щерба Ліляк.ч. 60 ім. Галини МорозТернопіль2016-04-262018-09-01
Заяць Орисяк.ч. 50 ім. Богдани СвітликЛьвів2016-12-062018-06-30
Дмитраш Олег підг к. ім. Дмитра Куп'якаКрасне2016-08-312018-02-02
Мельник Олексійк.ч. 9 ім. Василя СтусаЛуцьк2016-05-202018-02-25
Муха Ольгак.ч. 36 ім. Анни ЯрославниЛьвів2016-05-242017-10-08
Кірик Назар підг к. ім. Ярослава ГорошкаЛьвів2016-05-172018-04-09
Павлюк Віталій підг к. ім. Ярослава ГорошкаЛьвів2016-05-172018-04-10
Коваленко Юрійк.ч. 15 ім. Павла ПолуботкаЛьвів2016-05-262018-04-04
Бойко Наталя підг к. ім. Бучач2016-05-262017-09-01
Шалавило Христинак.ч. 52 ім. Марти ЧорноїЛьвів2016-07-022017-09-01
Фітьо Юляк.ч. 2 ім. Олени СтепанівЛьвів2017-05-162019-07-04
Мамалига Костяк.ч. 105 ім. Данила НечаяВінниця2017-06-232018-08-24
Мамалига Костянтинк.ч. 105 ім. Данила НечаяВінниця2016-06-152018-09-01
Сова Назарк.ч. 71 ім. Князя ЛеваЛьвів2016-10-212018-04-12
Трач Юрійк.ч. 91 ім. Івана Цяпки-СкоропадаЛьвів2017-01-232018-01-30
Лабунська Євак.ч. 46 ім. Марусі БогуславкиКиїв2016-09-072018-10-01
Романишин Юляк.ч. 52 ім. Марти ЧорноїЛьвів2016-07-212017-10-01
Владимир Марічкак.ч. 14 ім. Соломії КрушельницькоїЛьвів2016-07-212018-09-01
Мельник Діма2016-08-082018-10-01
Білінська Софіяк.ч. 32 ім. Олени КульчицькоїСамбір2016-08-092018-11-01
Роль Вікторіяк.ч. 32 ім. Олени КульчицькоїСамбір2016-08-082019-06-01
Савіцький Тараск.ч. 55 ім. Максима ЗалізнякаКоломия2016-09-192018-06-09
Галайко Христинак.ч. 2 ім. Олени СтепанівЛьвів2016-09-092019-05-01
Шевчук Олександр підг к. ім. Олега ОльжичаЖитомир2016-09-052019-04-01
Жук Анна підг к. ім. Марусі СоколовськоїЖитомир2016-09-252018-12-22
Карлюк Адріанак.ч. 42 ім. Галини ДидикТернопіль2016-12-082018-12-22
Лук'янчук Анастасіяк.ч. 42 ім. Галини ДидикТернопіль2016-11-092019-01-25
Бортник Христинак.ч. 36 ім. Анни ЯрославниЛьвів2017-03-142020-02-22
Дмитришин Оленкак.ч. 36 ім. Анни ЯрославниЛьвів2016-11-252019-01-09
Ковальська Діана підг к. ім. Калинівка2016-10-062017-09-01
Хацко Анастасіяк.ч. 36 ім. Анни ЯрославниЛьвів2017-03-142020-02-13
Шумерук Аннак.ч. 48 ім. Слави СтецькоЛуцьк2016-12-292018-03-06
Чернецький Володимирк.ч. 91 ім. Івана Цяпки-СкоропадаЛьвів2017-01-182018-11-27
Гудзій Мар'янак.ч. 32 ім. Олени КульчицькоїСамбір2016-11-082018-04-28
Суровий Антон підг к. ім. Героїв Холодного ЯруЧеркаси2016-10-262017-11-03
Яцьків Оленак.ч. 68 ім. Галини ГрабецьКоломия2016-10-222019-06-23
Яріш Надіяк.ч. 10 ім. Княгині ОльгиСтрий2016-10-272018-09-05
Візняк Володимирк.ч. 61 ім. Олександра ТисовськогоСамбір2017-01-032018-04-29
Стець Северинк.ч. 71 ім. Князя ЛеваЛьвів2016-10-272017-07-20
Липська Анастасіяк.ч. 36 ім. Анни ЯрославниЛьвів2017-05-232020-03-09
Федор Аннак.ч. 4 ім. Анастасії ЛісовськоїЛьвів2016-12-132018-09-26
Білоніжка Оляк.ч. 4 ім. Анастасії ЛісовськоїЛьвів2016-12-242019-07-22
Трофімчук Андрій2016-12-262019-11-18
Винничук Олесяк.ч. 42 ім. Галини ДидикТернопіль2016-12-022019-07-09
Лишак Юрійк.ч. 3 ім. Івана ВиговськогоЛьвів2016-12-062019-02-10
Волочій Ілляк.ч. 99 ім. Павла СкоропадськогоІвано-Франківськ2016-12-262017-10-10
Фортуна Назарк.ч. 15 ім. Павла ПолуботкаЛьвів2016-12-122019-01-30
Лесів Володимирк.ч. 99 ім. Павла СкоропадськогоІвано-Франківськ2016-12-262017-09-01
Козелко Оленак.ч. 52 ім. Марти ЧорноїЛьвів2017-01-032017-09-01
Збудовський Роман підг к. ім. Михайла Палідовича-КарпатськогоМиколаїв2017-01-032018-11-30
Кузів Діанак.ч. 88 ім. Ганни ДмитеркоМиколаїв2017-01-032019-03-09
Панас Дарина підг к. ім. Олени ЛевчанівськоїЛуцьк2017-02-172018-08-17
Чернецький Станіславк.ч. 91 ім. Івана Цяпки-СкоропадаЛьвів2017-04-102019-04-21
Барановська Зоряна2017-01-172018-10-05
Юренц Оляк.ч. 44 ім. Зеновії ФранкоЛьвів2017-06-192019-04-12
Кацай Діана підг к. ім. Олени ЛевчанівськоїЛуцьк2017-02-202017-10-12
Малець Остапк.ч. 91 ім. Івана Цяпки-СкоропадаЛьвів2017-02-162018-05-05
Моргуненко Микола підг к. ім. Героїв Холодного ЯруЧеркаси2017-05-292018-12-17
Пуха Анастасія2017-02-022018-10-10
Трохимчук Софіяк.ч. 62 ім. Гальшки ОстрозькоїОстрог2017-02-272018-04-21
Гончаренко Златак.ч. 72 ім. Марії-Магдалини МазепиКиїв2017-02-212017-09-16
Нанівська Аннак.ч. 18 ім. Уляни КравченкоДрогобич2017-05-042019-11-16
Єгрешій Вікторіяк.ч. 70 ім. Ольги КобилянськоїІвано-Франківськ2017-03-232020-01-11
Дебель Наталіяк.ч. 70 ім. Ольги КобилянськоїІвано-Франківськ2017-03-202019-03-01
Падус Андрійк.ч. 5 ім. Романа КупчинськогоЛьвів2017-04-122018-11-10
Скробко Ігорк.ч. 89 ім. Дмира Байди-ВишневецькогоЛьвів2017-04-102017-09-01
Момот Мартінак.ч. 18 ім. Уляни КравченкоДрогобич2017-05-042019-08-01
Димид Дмитро-Романк.ч. 23 ім. Степана БандериЛьвів2017-04-122018-11-08
Дмитришин Артур підг к. ім. Новояворівськ2017-04-212019-07-15
Бохонко Андрійк.ч. 5 ім. Романа КупчинськогоЛьвів2017-04-122018-12-07
Метелюк Софіяк.ч. 46 ім. Марусі БогуславкиКиїв2017-04-182018-10-30
Матвійків Оленак.ч. 42 ім. Галини ДидикТернопіль2017-04-252019-08-19
Петрик Ілляк.ч. 23 ім. Степана БандериЛьвів2017-05-112018-08-01
Ткачук Іринак.ч. 32 ім. Олени КульчицькоїСамбір2017-05-042018-05-12
Яковлєва Таняк.ч. 18 ім. Уляни КравченкоДрогобич2017-06-072019-09-01
Бочан Анастасіяк.ч. 30 ім. Катрусі ЗарицькоїЛьвів2017-05-182019-06-30
Демків Аннак.ч. 10 ім. Княгині ОльгиСтрий2017-06-232019-01-05
Кончаківська Анастасія підг к. ім. Марії ПриймаченкоЛьвів2017-05-172019-08-17
Ференс Богданк.ч. 61 ім. Олександра ТисовськогоСамбір2017-06-072019-04-18
Маркевич Лізак.ч. 2 ім. Олени СтепанівЛьвів2017-06-212020-01-19
Миськів Ганнусяк.ч. 18 ім. Уляни КравченкоДрогобич2017-06-072017-08-07
Зубрицька Софіяк.ч. 18 ім. Уляни КравченкоДрогобич2017-06-072020-05-02
Бойсюк Златак.ч. 60 ім. Галини МорозТернопіль2017-05-312019-12-30
Петришин Софіяк.ч. 30 ім. Катрусі ЗарицькоїЛьвів2017-06-132019-04-02
Кондратик Богдана підг к. ім. Марії ПриймаченкоЛьвів2017-05-312019-02-23
Долинська Іринак.ч. 44 ім. Зеновії ФранкоЛьвів2017-06-192017-12-01
Процків Ольгак.ч. 42 ім. Галини ДидикТернопіль2017-06-072018-07-02
Булейко Анастасія підг к. ім. Марусі СоколовськоїЖитомир2017-06-152018-12-12
Голуб Соломія підг к. ім. Марії ПриймаченкоЛьвів2017-06-092018-10-18
Закревська Ліна підг к. ім. Марусі СоколовськоїЖитомир2017-06-202019-01-10
Форнальчик Софія підг к. ім. Марії ПриймаченкоЛьвів2017-06-152019-11-11

Картотека Скобів та Вірлиць України

# Ім'я та Прізвище Курінь Станиця Іменовано Проба Звіт
1Назар СивулякІ. ВиговськогоЛьвів1992-08-17
2Михайло БіликІ. ВиговськогоЛьвів1992-08-17
3Ігор БущакД. ГалицькогоЛьвів1992-08-17
4Марко СавицькийД. ГалицькогоЛьвів1992-08-17
5Андрій ЗаярнюкД. ГалицькогоЛьвів1992-08-17
6Наталія ОсадцівО. СтепанівЛьвів1992-08-17
7Ірина КовальськаО. СтепанівЛьвів1992-08-17
8Ярина ЛизунО. СтепанівЛьвів1992-08-17
9Ярослав СидорськийД. ГалицькогоЛьвів1993-08-17
10Маркіян ДацишинП. СагайдачногоЛьвів1993-08-17
11Галина СлободянН. ЛісовськоїЛьвів1993-08-17
12Надія ЦюраМ. ЧурайЛьвів1993-08-17
13Іван СавицькийД. ГалицькогоЛьвів1993-08-17
14Любомир ОлійникІ. СіркаЛьвів1993-08-17
15Роман КульчинськийУ. СамчукаРівне1993-08-17
16Олексій ПобуркоП. СагайдачногоЛьвів1993-08-17
17Василь КондратикД. ГалицькогоЛьвів1993-08-17
18Олеся ТетерукН. ЛісовськоїЛьвів1993-08-17
19Олександр ПоляковІ. СіркаЛьвів1993-08-17
20Ярослав СтефакГ. СковородиЛьвів1993-08-17
21Іванна НагірнаМ. ЧурайЛьвів1993-08-17
22Уляна МисикМ. ЧурайЛьвів1993-08-17
23Роман МикульчикП. СагайдачногоЛьвів1993-08-17
24Зореслава БагнюкО. БасарабЛьвів1993-08-17
25Роман БеляковС. ШерстюкаКривий Ріг1993-10-01
26Віталій МарциновськийС. ШерстюкаКривий Ріг1993-10-01
27Юрій ТомочкоР. КупчинськогоЛьвів1993-10-01
28Мілена КравсМ. ЧурайЛьвів1993-10-01
29Андрій ПетрикЮ. ДрогобичаДрогобич1994-09-03
30Михайло ШмідтП. ПолуботкаЛьвів1994-09-03
31Юрій МіндюкД. ГалицькогоЛьвів1994-09-03
32Михайло КобасярГ. СковородиЛьвів1994-09-03
33Андрій ЧемеринськийЮ. ГірнякаЯмниця1994-09-03
34Остап СтасівВ. ІвасюкаІ.Франківськ1994-09-03 Проба
35Богдан ЯцунД. ГалицькогоЛьвів1994-12-10 Проба
36Оксана ТяглоМ. ЧурайЛьвів1994-12-10
37Юрій РудюкУ. СамчукаРівне1994-12-10
38Роман ПристайР. ШухевичаСтрий1994-12-10
39Сергій ЦехоняА. ШептицькогоСтрий1994-12-10
40Олена ПітулейУ. КравченкоДрогобич1995-02-11
41Тарас ПолихатаП. ПолуботкаЛьвів1995-05-06 Проба
42Іван СмикП. ПолуботкаЛьвів1995-05-06 Проба
43Юрій ПацевкоП. ПолуботкаЛьвів1995-05-06 Проба
44Володимир ЩурП. ПолуботкаЛьвів1995-05-06 Проба
45Наталія НагулякС. ГурткиТернопіль1995-12-03
46Святослав ОлексійС. ЗавойовникаТернопіль1995-12-03 Проба
47Олег УдичС. ЗавойовникаТернопіль1995-12-03
48Ігор КовальчукУ. СамчукаРівне1995-12-03 Проба
49Уляна КульчицькаУ. КравченкоДрогобич1995-12-03 Проба
50Андрій НуржинськийЮ. ДрогобичаДрогобич1995-12-03
51Наталія Міліянчук /гр.Л. УкраїнкиЛьвів1995-12-03 Звіт
52Роман НагулякС. ЗавойовникаТернопіль1995-12-03 Проба
53Олег ЗападнюкМ. МіхновськогоКиїв1996-02-03 Проба
54Наталія ГерболкаЛ. УкраїнкиЛьвів1996-02-03
55Наталія ТюкаловаГ. ОстрозькоїОстрог1996-03-02 Проба Звіт
56Зеновія ВацебаМ. ПідгірянкиІ.Франківськ1996-03-02 Проба Звіт
57Ігор МаркуцУ. СамчукаРівне1996-03-30
58Ореста ЛосикМ. ЧурайЛьвів1996-09-14 Проба
59Юлія БотейкоО. ТелігиРівне1996-10-12 Проба Звіт
60Ярина ШереметО. ТелігиРівне1996-10-12 Проба
61Оксана ЮраО. ТелігиРівне1996-10-12 Проба Звіт
62Ярослава КрушельницькаО. ТелігиРівне1996-10-12
63Марта Міліянчук /гр.Л. УкраїнкиЛьвів1996-10-12 Проба Звіт
64Тарас ГривулП. ОрликаЛьвів1996-11-23
65Ігор КарабінП. ОрликаЛьвів1996-11-23 Проба Звіт
66Роман ГафійчукЮ. СтаросольськогоТернопіль1997-04-20 Проба Звіт
67Андрій БазютаЮ. СтаросольськогоТернопіль1997-04-20
68Василь БущакС. БандериЛьвів1997-05-24
69Олександр ШевчукІ. ВиговськогоЛьвів1997-09-20 Проба
70Богдан РакІ. ВиговськогоЛьвів1997-09-20 Проба
71Святослав ЛуцівІ. ВиговськогоЛьвів1997-09-20 Проба
72Андрій ПалійЮ. ГірнякаЯмниця1997-09-20 Проба
73Марта ЧекалюкЮ. ГанущакДолина1997-10-25 Проба
74Христина СтасишинМ. ЧурайЛьвів1998-03-25
75Ігор ТхорівськийВ. ІвасюкаІ.Франківськ1998-03-25 Проба
76Андрій ДячокА. ВойнаровськогоЧервоноград1998-06-06
77Ілона Тижбір /гр.Л. УкраїнкиЛьвів1998-06-06 Проба Звіт
78Василь БучкоМ. МіхновськогоКиїв1998-06-06 Проба
79Ольга КальбусОлени ПчілкиЛьвів1998-09-06 Проба Звіт
80Ірина ФостякОлени ПчілкиЛьвів1998-09-06 Проба Звіт
81Надія ПанчукІ. БлажкевичТернопіль1998-09-06
82Богдан КухарукІ. ВиговськогоЛьвів1998-09-06 Проба
83Егор ТєрєховС. ГурткиДонецьк1998-09-06 Проба
84Іван ГоменюкФ. КорятовичаУжгород1998-11-28 Проба Звіт
85Богдан ЮрикФ. КорятовичаУжгород1998-11-28 Проба Звіт
86Любомир КовальовІ. СіркаЛьвів1998-11-28 Проба Звіт
87Ірина ГірнаОлени ПчілкиЛьвів1999-02-06
88Тетяна СавчукХ. АлчевськоїСокаль1999-02-06 Проба
89Остап ВихопеньІ. СіркаЛьвів1999-03-03 Проба Звіт
90Христина ШмідтК. ЗарицькоїЛьвів1999-05-15 Проба Звіт
91Марта КориткоО. Степанів Львів1999-06-12 Проба Звіт
92Тарас ОпирТ. БульбиЛьвів1999-06-12 Проба Звіт
93Марія ШуперК. ЗарицькоїЛьвів1999-10-02 Проба Звіт
94Ігор ШевчукС. ЛенкавськогоІ.Франківськ1999-10-02 Проба Звіт
95Марія ГоцкоА. ЯрославниЛьвів1999-10-02
96Оксана ЯрощукМ. ЧурайЛьвів1999-11-09 Проба Звіт
97Христина КазмірчукА. ЯрославниЛьвів1999-12-04 Проба Звіт
98Марко ТкачІ. СіркаЛьвів1999-12-04 Проба Звіт
99Роман ТашлицькийУ. СамчукаРівне2000-02-26 Проба Звіт
100Роман ШемчукУ. СамчукаРівне2000-02-26 Проба Звіт
101Олеся ШевчукО. ТелігиРівне2000-02-26 Проба Звіт
102Оксана ЦьопаО. ТелігиРівне2000-02-26 Проба Звіт
103Оксана МолчановичО. ТелігиРівне2000-02-26 Проба Звіт
104Наталія ПіговичО. ТелігиРівне2000-02-26 Проба
105Людмила БіликМ. БожукУжгород2000-02-26 Проба Звіт
106Олеся ГоловачМ. БожукУжгород2000-02-26 Проба Звіт
107Ольга Припута (Полішко) /гр.А. ЯрославниЛьвів2000-09-23
108Наталія Снурнікова /гр.О. Степанів Львів2000-09-23
109Станіслав АндрійчукО. ТихогоДонецьк2000-09-23 Проба Звіт
110Олександр АргатС. ГурткиСвітловодськ2000-09-23 Проба Звіт
111Налія ПіпаА. ЯрославниЛьвів2000-09-23 Проба Звіт
112Оксана ЧепурнякМ. ПідгірянкиІ.Франківськ2000-11-04 Проба Звіт
113Анна Скоропад /геть.О. Степанів Львів2000-11-04 Проба Звіт
114Андрій СеменюкП. ОрликаЛьвів2000-12-09 Проба Звіт
115Наталія КиякМ. ПідгірянкиІ.Франківськ2000-12-09 Проба Звіт
116Мирослава ОмельченкоО. Степанів Львів2001-02-17 Проба Звіт
117Віталій ТроцьІ. ВиговськогоЛьвів2001-02-17 Проба Звіт
118Олексій МикиткоО. ТисовськогоСамбір2001-05-19 Проба
119Софія БудникМ. БожукУжгород2001-05-19 Проба Звіт
120Світлана ТокачМ. БожукУжгород2001-07-28 Проба Звіт
121Володимир КарпінецьО. ТисовськогоСамбір2001-09-29 Проба Звіт
122Оксана ТкачС. ГалєчкоНадвірна2001-09-29 Проба Звіт
123Андрій МудрийІ. ВиговськогоЛьвів2001-09-29 Проба Звіт
124Володимир МикитякЮ. ДрогобичаДрогобич2001-09-29 Проба Звіт
125Юрій ЛучинІ. МиколайчукаІ.Франківськ2001-11-17 Проба Звіт
126Дмитро КолесникП. ФранкаКраматорськ2002-01-26 Проба Звіт
127Ольга ГовенкоЗ. ФранкоЛьвів2002-02-23 Проба Звіт
128Василь ВенгеракІ. ВиговськогоЛьвів2002-02-23 Проба Звіт
129Ірина НагорнаО. Степанів Львів2002-02-23 Проба Звіт
130Орест ВаврухР. КупчинськогоЛьвів2002-04-18 Проба Звіт
131Христина ЧорненькаК. ЗарицькоїЛьвів2002-04-18 Звіт
132Юлія КрутиголоваК. БілокурТернопіль2002-04-18 Проба Звіт
133Христина ФедотоваА. ЯрославниЛьвів2002-09-14 Проба
134Микита ВасильченкоП. ОрликаЛьвів2002-09-14 Проба Звіт
135Оксана ЗваричО. Степанів Львів2002-11-09 Проба Звіт
136Олеся БлащукС. ГурткиКиїв2002-11-09 Проба Звіт
137Андрій КотлярчукП. ОрликаЛьвів2002-11-09 Проба
138Микола ПриймакВ. БаюракаЧернігів2002-11-09 Проба Звіт
139Ярослав ДумичІ. ВиговськогоЛьвів2002-11-09 Проба Звіт
140Ярослав Джала /гр.І. ВиговськогоЛьвів2002-11-09 Проба Звіт
141Анна МузалаО. Степанів Львів2003-02-01 Проба
142Юлія ПасічникО. Степанів Львів2003-02-01 Проба Звіт
143Ольга Герус /геть.Олени ПчілкиЛьвів2003-02-01 Проба
144Олександр СвистунП. СагайдачногоЛьвів2003-04-05 Проба Звіт
145Ростислав ВисочанЄ. КоновальцяНовий Розділ2003-04-05 Проба Звіт
146Ростислав ПужаковськийЄ. КоновальцяНовий Розділ2003-04-05 Проба Звіт
147Олег ПашинГероїв бою під КрутамиКиїв2003-04-05 Проба Звіт
148Христина РавлюкІ. БлажкевичТернопіль2003-04-05 Проба Звіт
149Наталія ЛотоцькаІ. БлажкевичТернопіль1993-05-31 Проба Звіт
150Назарій ЗелінкаІ. ГавдидиТернопіль2003-10-29 Проба Звіт
151Юрій ДідикН. ЯремчукаБілі Ослави2003-10-29 Проба
152Михайло ЛемакП. СагайдачногоЛьвів2003-11-15 Проба Звіт
153Сергій ШкаранВ. СтусаЛуцьк2003-12-20 Проба Звіт
154Остап МарковичС. ЗавойовникаТернопіль2003-12-20 Проба Звіт
155Володимир ШипівдичЄ. КоновальцяНовий Розділ2004-01-31 Проба Звіт
156Василь ПолевийІ. БогунаЛьвів2004-01-31 Проба Звіт
157Анастасія КінзерськаГ. МорозТернопіль2004-01-31 Проба Звіт
158Ірина ЛуньОлени ПчілкиЛьвів2004-01-31 Проба Звіт
159Олег ГулаП. ОрликаЛьвів2004-04-17 Проба Звіт
160Микола МаксимівС. БандериЛьвів2004-03-27 Проба Звіт
161Анна БалабанГ. МорозТернопіль2004-03-27 Проба Звіт
162Світлана ТрачГ. МорозТернопіль2004-03-27 Проба Звіт
163Христина ДраганУ. КравченкоДрогобич2004-03-27 Проба Звіт
164Тетяна БейА. ЯрославниЛьвів2004-03-27 Проба Звіт
165Андрій ВахнійП. СагайдачногоЛьвів2004-04-17 Проба Звіт
166Галина ВиповаД. ЯворницькогоДніпропетровськ2004-05-22 Проба Звіт
167Анна ЛитвинД. ЯворницькогоДніпропетровськ2004-05-22 Проба Звіт
168Остап ОнишкоС. БандериЛьвів2004-05-22 Проба Звіт
169Віталій ШпакВ. СтусаЛуцьк2004-07-10 Проба Звіт
170Юрій ГвоздовичТ. БульбиЛьвів2004-07-10 Проба Звіт
171Андрій БліновськийІ. ВиговськогоЛьвів2004-09-26 Проба Звіт
172Андрій ВальчишинІ. ГавдидиТернопіль2004-09-26 Проба
173Богдан БойкоН. ЯремчукаБілі Ослави2004-09-26 Проба
174Андрій БорсукД. ГалицькогоЛьвів2004-09-26 Проба Звіт
175Іван Сороківський /гр.О. ТисовськогоСамбір2004-09-26 Проба Звіт
176Леся МаліновськаО. БасарабЛьвів2004-09-26 Проба Звіт
177Анастасія ІльющенкоС. ГурткиСевастополь2004-09-26 Проба Звіт
178Наталія КарабинМ. ПідгірянкиІ.Франківськ2004-10-23 Проба Звіт
179Марта ФедьківОлени ПчілкиЛьвів2004-10-23 Проба Звіт
180Юлія ХмарукГ. ОстрозькоїОстрог2005-05-22 Проба Звіт
181Ірина ПаучинськаГ. ОстрозькоїОстрог2005-05-22 Проба Звіт
182Ігор ТитикО. ГорбовогоКосів2005-01-22 Проба Звіт
183Андрій Кутинський /обс.АльбатросиІ.Франківськ2005-01-22 Проба Звіт
184Іван СприньО. ТисовськогоСамбір2005-01-22 Проба Звіт
185Юлія ЛопушинськаМ. ПідгірянкиІ.Франківськ2005-02-02 Проба Звіт
186Ярема ДухП. СагайдачногоЛьвів2005-03-25 Проба Звіт
187Андрій ЖовтанецькийП. ОрликаЛьвів2005-03-25 Проба Звіт
188Роман ДзедзикБ. ХмельницькогоЛьвів2005-03-25 Проба Звіт
189Дарина ПетровськаМ. БогуславкиКиїв2005-03-25 Проба Звіт
190Ніна КарасевичМ. БогуславкиКиїв2005-03-25 Проба Звіт
191Юлія ГлушкоМ. ЧурайЛьвів2005-06-18 Проба Звіт
192Катерина КравчукО. БасарабЛьвів2005-09-24 Проба Звіт
193Оксана АндреєнкоК. ЗарицькоїЛьвів2005-09-24 Проба Звіт
194Андрій ГуменецькийІ. ГавдидиТернопіль2005-09-24 Проба Звіт
195Павло ЛабінськийП. ПолуботкаЛьвів2005-09-24 Проба Звіт
196Віктор ГурнякІ. ГавдидиТернопіль2005-09-24 Проба Звіт
197Іван ПукішІ. МиколайчукаІ.Франківськ2006-09-10 Проба Звіт
198Станіслав ПровальнийАльбатросиІ.Франківськ2006-04-12 Проба Звіт
199Микола ЯриновськийС. ЛенкавськогоІ.Франківськ2006-02-25 Проба Звіт
200Наталія ПустовітМ. БогуславкиКиїв2006-02-25 Проба Звіт
201Віталій ДерехІ. ГавдидиТернопіль2006-02-25 Проба Звіт
202Тарас ВолянюкІ. ГавдидиТернопіль2006-04-14 Проба Звіт
203Нестор ШвецьІ. ВиговськогоЛьвів2006-04-14 Проба Звіт
204Вікторія Демчук С. СтецькоЛуцьк2006-06-03 Проба Звіт
205Любов ТрільС. КрушельницькоїЛьвів2006-10-06 Проба Звіт
206Олена СлободяникГ. БарвінокВишгород2006-08-27 Проба Звіт
207Борислав ЛарінС. ГурткиДонецьк2006-11-05 Проба Звіт
208Христина ТузякМ. ЧорноїЛьвів2006-10-06 Звіт
209Марія ПогорілкоМ. ЧорноїЛьвів2006-10-06
210Христина МіщійК. БілокурТернопіль2006-10-06 Проба Звіт
211Артем ЖуковМ. ЗалізнякаКоломия2006-10-28 Проба Звіт
212Андрій ФеренційГероїв бою під КрутамиКиїв2006-10-28 Проба Звіт
213Марта Червінко /геть.С. КрушельницькоїЛьвів2006-10-28 Проба Звіт
214Анна БабичМ. БогуславкиКиїв2006-10-28 Проба Звіт
215Вікторія ДоликО. Степанів Львів2006-10-28
216Катерина КузнєцоваО. Степанів Львів2007-02-17 Проба Звіт
217Богдан СадовийЄ. КоновальцяНовий Розділ2007-02-17 Проба Звіт
218Володимир МисакБ. ХмельницькогоЛьвів2007-02-17
219Оксана ПужаковськаА. ГорськоїНовий Розділ2007-02-17 Звіт
220Богдан БоднарукІ. МиколайчукаІ.Франківськ2007-02-17 Проба Звіт
221Олена ГалушкаО. Степанів Львів2007-02-17 Проба Звіт
222Оксана БаліцькаО. БасарабЛьвів2007-02-17 Проба Звіт
223Павло ШабатБ. ХмельницькогоЛьвів2007-02-17
224Богдана ДавидюкХ. КононенкоРівне2007-04-14 Проба Звіт
225Максим СкопикР. КупчинськогоЛьвів2007-04-14 Звіт
226Любомир СидорП. СагайдачногоЛьвів2007-04-14
227Оксана Бєляєва /геть.Олени ПчілкиЛьвів2007-04-14 Проба Звіт
228Дмитро НовицькийР. КупчинськогоЛьвів2007-04-14 Звіт
229Ірина ЯнівС. КрушельницькоїЛьвів2007-04-14 Проба
230Соломія КейванС. КрушельницькоїЛьвів2007-04-14 Проба Звіт
231Катерина ЛотоцькаІ. БлажкевичТернопіль2007-04-14 Проба Звіт
232Юрій КаратникП. СагайдачногоЛьвів2007-04-14
233Марина КрицкалюкО. ПаєвськоїКосів2007-04-14 Проба
234Назар КостівМ. ЗалізнякаКоломия2007-04-14 Проба Звіт
235Катерина КазмірчукС. КрушельницькоїЛьвів2008-02-24 Проба Звіт
236Іванна РепетилоОлени ПчілкиЛьвів2008-02-24 Проба Звіт
237Роман КовальВ. СтусаЛуцьк2008-02-03 Проба Звіт
238Галина СтрипаМ. ПідгірянкиІ.Франківськ2008-02-24 Проба Звіт
239Валентина ЄременкоС. РусовоїЧервоноград2008-02-24 Проба Звіт
240Марко РоманівД. ГалицькогоЛьвів2008-02-24 Проба
241Антоніна ОлійникІ. БлажкевичТернопіль2008-04-12 Проба
242Ірина ГерегаМ. ПідгірянкиІ.Франківськ2008-02-24 Звіт
243Олександр ШмигельськийВ. СтусаЛуцьк2008-04-12 Проба
244Назарій ГуликІ. МиколайчукаІ.Франківськ2008-04-13 Проба Звіт
245Марія ДепутатоваО. БасарабЛьвів2008-04-13 Проба Звіт
246Ярина ВдовичинС. КрушельницькоїЛьвів2008-04-13 Проба Звіт
247Петро ЗадорожнийІ. БогунаЛьвів2008-12-21 Проба
248Олена РибакО. БасарабЛьвів2008-04-13 Проба Звіт
249Олександра НіздраньК. БілокурТернопіль2008-05-01 Проба Звіт
250Софія ПапірникГ. КоренецьЛьвів2008-11-01 Проба Звіт
251Олена СеменюкС. СтецькоЛуцьк2008-09-13 Проба
252Лідія ЧирБ. СвітликЛьвів2008-11-01 Проба Звіт
253Андрій ПивоварчукП. ОрликаЛьвів2008-11-01 Проба Звіт
254Надія МитникО. БасарабЛьвів2008-10-25 Проба Звіт
255Любомир Шимків /геть.І. ГавдидиТернопіль2008-10-25 Проба Звіт
256Марія ПавлишакМ. ПідгірянкиІ.Франківськ2008-10-25 Проба Звіт
257Андрій КовальовГероїв бою під КрутамиКиїв2008-10-25 Проба Звіт
258Христина ВишньовськаКн. ОльгиСтрий2008-10-25 Проба
259Лілія ТрачГ. МорозТернопіль2008-11-09 Проба Звіт
260Христина БорщМ. БогуславкиКиїв2008-11-09 Проба Звіт
261Оксана МанікА. ЯрославниЛьвів2008-11-01 Проба Звіт
262Олеся КрупськаМ. БогуславкиКиїв2008-10-25 Проба Звіт
263Андрій ШафранГ. СковородиЛьвів2009-04-12 Проба Звіт
264Андрій СадлякС. ЗавойовникаТернопіль2009-04-12 Проба Звіт
265Христина ЦимбровськаС. КрушельницькоїЛьвів2009-04-12 Проба Звіт
266Дзвенислава ПетришинО. Степанів Львів2009-04-12 Проба Звіт
267Ольга СлободянМ. ПідгірянкиІ.Франківськ2009-04-12 Проба Звіт
268Петро Садовий /гр.Є. КоновальцяНовий Розділ2009-04-12 Проба Звіт
269Михайло ГнипР. КупчинськогоЛьвів2009-04-12 Проба Звіт
270Тарас ЩепенякО. ТисовськогоСамбір2009-04-12 Проба Звіт
271Наталія КулінічГ. ОстрозькоїОстрог2009-08-23 Проба Звіт
272Роман АндріївБратів ЛепкихБережани2009-08-23 Проба Звіт
273Квітослава ПасічникМ. ЧорноїЛьвів2010-02-13 Проба Звіт
274Ярема ГрицівІ. БогунаЛьвів2010-02-13 Проба Звіт
275Марта КоновалА. ЯрославниЛьвів2010-02-13 Проба Звіт
276Марія БаглайА. ГорськоїНовий Розділ2010-02-13 Проба Звіт
277Роман ЗадорожнийЮ. СтаросольськогоТернопіль2010-01-09 Проба Звіт
278Ірина ГофрикО. Степанів Львів2010-02-13 Проба Звіт
279Мар'яна ЮрківБ. СвітликЛьвів2010-02-13 Проба
280Віктор ВовкП. СагайдачногоЛьвів2010-02-13 Проба Звіт
281Назарій ВонітовийД. ГалицькогоЛьвів2010-02-13 Проба Звіт
282Володимир ШурготБратів ЛепкихБережани2010-02-13 Проба Звіт
283Анна ЮщенкоГ. БарвінокВишгород2010-02-13 Проба Звіт
284Маркіян ФецичП. ОрликаЛьвів2010-04-10 Проба Звіт
285Христина ЛевицькаН. ЯремчукаБілі Ослави2010-04-10 Проба Звіт
286Тарас СадовийЄ. КоновальцяНовий Розділ2010-04-10 Проба Звіт
287Михайлина МарченкоМ. БогуславкиКиїв2010-05-16 Проба Звіт
288Оксана МайкаК. БілокурТернопіль2010-04-10 Проба Звіт
289Аліна ГораГ. МорозТернопіль2010-04-10 Проба Звіт
290Анна ОлексинКн. ОльгиСтрий2010-11-21 Проба Звіт
291Марія СергєєваС. ГурткиЧеркаси2010-05-23 Проба Звіт
292Марта ПецюхЄ. ГулевичівниТрускавець2010-11-21 Проба Звіт
293Соломія ЛаврикМ. ЧорноїЛьвів2010-11-01 Проба Звіт
294Тетеяна СеникС. СтецькоЛуцьк2010-09-26 Проба Звіт
295Олег ЛапковськийВ. СтусаЛуцьк2010-09-01 Проба Звіт
296Соломія ЩурМ. БогуславкиЛьвів2010-09-26 Проба Звіт
297Роман ЛозинськийР. КупчинськогоЛьвів2010-11-21 Проба Звіт
298Ігор ГангалаП. ВойновськогоЧернівці2010-11-21 Проба Звіт
299Катерина РябушенкоС. СтецькоЛуцьк2010-11-21 Проба Звіт
300Андрій ЛузанГероїв бою під КрутамиКиїв2010-11-21 Проба Звіт
301Марта ПасічникМ. ЧорноїЛьвів2010-11-21 Проба Звіт
302Оксана ДмитрукМ. РудницькоїІ.Франківськ2010-11-21 Проба Звіт
303Дана АндрухівМ. РудницькоїІ.Франківськ2010-11-21 Проба Звіт
304Софія СіренкоМ. РудницькоїІ.Франківськ2010-11-21 Проба Звіт
305Софія КаїнськаЗ. ФранкоЛьвів2011-02-26 Проба Звіт
306Наталія МедвідьГ. КоренецьЛьвів2011-02-26 Проба Звіт
307Володимир ЛитвинІ. ВиговськогоЛьвів2011-02-26 Проба Звіт
308Софія ДанилихаА. ЯрославниЛьвів2011-02-26 Проба Звіт
309Наталія АндрушківМ. ЧорноїЛьвів2011-02-26 Проба Звіт
310Марія ЧирМ. ЧорноїЛьвів2011-02-26 Проба Звіт
311Назарій КудликП. ПолуботкаЛьвів2011-02-26 Проба Звіт
312Наталія КозакО. БасарабЛьвів2011-02-26 Проба Звіт
313Христина ВасилькоМ. ЧорноїЛьвів2011-02-26 Проба Звіт
314Надія ШурготС. ГурткиБережани2011-02-26 Проба Звіт
315Юлія КатинськаО. КульчицькоїСамбір2011-04-16 Проба Звіт
316Софія МельничукГ. КоренецьЛьвів2011-04-16 Проба Звіт
317Петро БурдаП. СагайдачногоЛьвів2011-04-16 Проба Звіт
318Ярина ЛінинськаО. КульчицькоїСамбір2011-04-16 Проба Звіт
319Уляна Вдовични /гр.С. КрушельницькоїЛьвів2011-04-16 Проба Звіт
320Олена БоднарукА. ЯрославниЛьвів2011-04-16 Проба Звіт
321Юлія СидірО. КульчицькоїСамбір2011-04-16 Проба Звіт
322Інна КляпА. ЯрославниЛьвів2011-04-16 Проба Звіт
323Наталія КозачокОлени ПчілкиЛьвів2011-04-16 Проба Звіт
324Соломія БонецькаО. КульчицькоїСамбір2011-04-16 Проба Звіт
325Орест ГривнякІ. БогунаЛьвів2011-05-17 Проба Звіт
326Марія КозакОлени ПчілкиЛьвів2011-10-30 Проба Звіт
327Валерія ХорошиловаС. ГурткиАвдіївка2011-11-20
328Тарас ІщикІ. ВиговськогоЛьвів2011-10-30 Проба Звіт
329Леонід Верестун Є. КоновальцяНовий Розділ2011-10-30 Проба Звіт
330Оля КовальМ.-М. МазепиКиїв2011-10-30 Проба Звіт
331Ростислав ХодоровськийІ. МиколайчукаІ.Франківськ2011-10-30 Проба Звіт
332Анна КоновалМ. БогуславкиКиїв2011-10-30 Проба Звіт
333Тарас КоролишинВ. Липинського І.Франківськ2011-10-30 Проба Звіт
334Вікторія ХорощакО. КобилянськоїІ.Франківськ2011-12-04 Проба Звіт
335Анастасія СохацькаА. ЯрославниЛьвів2011-10-30 Проба Звіт
336Микита ПетікМ. КривоносаКиїв2011-11-19 Проба Звіт
337Ігор ШабатД. ВишневецькогоЛьвів2011-12-04 Проба Звіт
340Арсен ВолосянкоС. ЛенкавськогоІ.Франківськ2011-12-04 Проба Звіт
339Соломія ГребенякК. БілокурТернопіль2011-12-04 Проба Звіт
338Ліля МочулаГ. ДидикТернопіль2011-12-04 Проба Звіт
341Марта ДудаМ. ВовчокРудно2012-02-25 Проба Звіт
342Павло Дум'якД. ВишневецькогоЛьвів2012-02-25 Проба Звіт
343Христина МолдавчукО. КобилянськоїІ.Франківськ2012-02-25 Проба Звіт
344Володимир ПосівничС. Онишкевича Рудки2012-04-28 Проба Звіт
346Марія РехманА. ЯрославниЛьвів2012-04-28 Проба Звіт
345Северин ФернезаД. ВишневецькогоЛьвів2012-04-28 Проба Звіт
347Ірина ЧехіндаО. КобилянськоїІ.Франківськ2012-05-13 Проба Звіт
349Ярина НижникО. Степанів Львів2012-09-29 Проба Звіт
348Андрій ГривнякІ. БогунаЛьвів2012-05-20 Проба Звіт
350Роман ШумикС. ОнишкевичаРудки2012-09-29 Звіт
351Оксана ШевчукО. ТелігиРівне2013-02-23 Проба Звіт
352Захар МаковськийГероїв бою під КрутамиКиїв2012-09-21 Проба Звіт
354Олег ГовдякЮ. ДрогобичаДрогобич2013-02-23 Проба Звіт
353Оксана ЛиповаГ. ДидикТернопіль2012-11-04 Проба Звіт
356Роман ДобровольськийП. СкоропадськогоІ.Франківськ2012-11-04 Проба Звіт
357Олексій СвистМ. КривоносаКиїв2012-11-04 Проба Звіт
358Святослава КрупськаМ. БогуславкиКиїв2013-02-23 Проба Звіт
355Христина ПерцакГанни ДмитеркоМиколаїв2012-11-04 Проба Звіт
359Ірина УгриновськаЗ. ФранкоЛьвів2013-02-23 Проба Звіт
360Ольга ШимківК. БілокурТернопіль2013-02-23 Проба Звіт
361Наталя ПавликівськаК. МалицькоїІваниківка2013-04-13 Проба Звіт
362Юрій СкрипецьМ. Палідовича-КарпатськогоМиколаїв2013-02-23 Проба Звіт
363Христина КачмарикГ. ДидикТернопіль2013-02-23 Проба Звіт
364Назар КосендякІ. БагряногоЛьвів2013-02-23 Проба Звіт
365Олена ФедюкО.КобилянськоїІ.Франківськ2013-02-23 Проба Звіт
367Ольга БурдаС. КрушельницькоїЛьвів2013-02-23 Проба Звіт
368Анастасія Крив'якС. КрушельницькоїЛьвів2013-02-23 Проба Звіт
366Юлія ВоротнякМ. БожукУжгород2013-02-23 Проба Звіт
369Володимир ПедькоЯ. МудрогоЧеркаси2013-03-08 Проба Звіт
370Микола СлободянМ. КривоносаКиїв2013-04-13 Проба Звіт
371Анастасія Червінська М. ЧорноїЛьвів2013-04-20 Проба Звіт
372Андрій АврамкінП. ПолуботкаЛьвів2013-04-20
373Марія ВасильєваМ.-М. МазепиКиїв2013-11-27
380Зоряна ЯремкоА. ЯрославниЛьвів2013-10-20
379Христина ДеркачГ. МорозТернопіль2013-11-27
378Софія ПетришинС. КрушельницькоїЛьвів2013-10-20
377Катруся КозловськаС. КрушельницькоїЛьвів2013-10-20
374Микола ЯщукА. ПервозванногоКиїв2013-11-27
376Максим СороківськийЮ. СтаросольськогоТернопіль2013-10-20
375Оля ПроцьС. КрушельницькоїЛьвів2013-10-20
382Назар ХорозС.ОнишкевичаРудки2013-10-20
381Олеся СадлякК. БілокурТернопіль2013-10-20
383Сергій БаглайВ.ГеретиКозова2013-10-20
384Іван ПопченкоМ.КривоносаКиїв2013-10-20
385Іван БлакитаМ.КривоносаКиїв2013-10-20
390Богдан КурчакС. ЛенкавськогоІ.Франківськ2014-00-00
388Богдан СумарюкП. ВойновськогоЧернівці2014-00-00
389Уляна КропанцеваО. СтепанівЛьвів2014-00-00
391Валентина КрутоваХ. КовчАвдіївка2014-00-00
387Ірина Занов'як А. ЯрославниЛьвів2014-00-00
386Марія ЧабанМ. ПідгірянкиІ.Франківськ2013-11-27
394Анастасія БондаренкоМ.-М. МазепиКиїв2014-00-00
392Софія СадоваА. ГорськоїНовий Розділ2014-00-00
393Наталя ШерекінаХ. КовчАвдіївка2014-00-00
395Оксана СеменівС. КрушельницькоїЛьвів2014-00-00
396 Дмитро СиротюкІ. ГавдидиТернопіль2014-00-00
397Ірина КапущакМ. ПідгірянкиІ.Франківськ2014-00-00
398Василь СтрукВ. СтусаЛуцьк2014-00-00
399Олексій СапігаД. НечаяВінниця2014-00-00
400Ірина ПлющА. ЯрославниЛьвів2014-00-00
401Інна РихлюкМ. ПідгірянкиІ.Франківськ2014-00-00
402Злата МельничукО. Степанів Львів2014-00-00
403Максим Тимошенко С. ОнишкевичаРудки2014-00-00
404Марічка ВашкуракМ. ЧурайЛьвів2014-00-00
405Марта СлободаС. КрушельницькоїЛьвів2014-00-00
406Ірина БережницькаМ. ПідгірянкиІ.Франківськ2014-08-22
407Катерина ЛозинськаМ. СоколовськоїЖитомир2014-00-00
408Ростислав ВербовецькийІ. БогунаЛьвів2014-00-00
409Роман ТимоцкоІвана Цяпки-СкоропадаЛьвів2014-12-08
410Тетяна ПляцокГанни ДмитеркоМиколаїв2014-12-08
411Оля Михальська /обс.Ганни ДмитеркоМиколаїв2014-12-08
412Аня ВойтовичС. КрушельницькоїЛьвів2015-02-07
413Тарас СтепанюкГероїв бою під КрутамиКиїв2015-00-00
414Анна СкробкоМ. ЧорноїЛьвів2015-02-07
415Наталя СливкаА. ГорськоїНовий Розділ2015-02-07
416Анастасія СлюсаренкоОлени ПчілкиЛьвів2015-02-07
417Максим БадікП. СагайдачногоЛьвів2015-02-07
418Олена СливкаА. ГорськоїНовий Розділ2015-02-07
419Маркіян ЛінинськийО. ТисовськогоСамбір2015-04-18
420Андрій ДяківІ. ГавдидиТернопіль2015-00-00
421Юля РазінковаА. ЯрославниЛьвів2015-04-18
422Андрій РоманчукС. ГурткиЗдолбунів2015-00-00
423Ірина БуртикГ. КоренецьЛьвів2015-04-18
424Оля КашицькаІ. БлажкевичТернопіль2015-00-00
425Соломія ТерехЗ. ФранкоЛьвів2015-04-18

Подяка: Назару Кудлику, Наталі Андрушків, Марії Чир

Powered by © Andriy Pyvovarchuk - 2011 - 2015