Крайова
Булава УПЮ

Головне

Третя проба УПЮ "Скобиного Лету" (16-18 років)— ступінь пластуна-скоба (пластунки-вірлиці). Ця проба не містить жодних конкретних вимог, які слід виконати. Натомість пластун/ка має зреалізувати 9 тематичних проектів, результатом котрих буде позитивний ефект для Пласту і суспільства.

Третя проба — засіб реалізації мети Пласту з підготовки свідомих, відповідальних і повновартісних громадян, провідників суспільства.

Отримати третю пробу

На початку осені 2014 року КБ УПЮ поновила вимоги для отримання третьої проби:

  1. Здобути ступінь розвідувача/чки
  2. Мати повних 16 років життя
  3. Зареєструватись на порталі третьопробників

Як правильно оформити опис проектів

Опис кожного проекту необхідно завантажити на порталі 3-ї проби.
Після успішної реєстрації, референт надасть відповідний доступ до додавання проектів. Рекомендує додавати проекти по мірі їх реалізації, а не перед закінченням дати здачі проби.
Деякий час щойнододані проекти не будуть видимі для усіх користувачів крім автора проекту, в цей час відбувається перевірка опису референтом.
Референт може відмовити у публікації проекту:
  • Невідповідності проекту рівню третьої проби
  • Недостатньому або некоректному висвітлені проекту
  • Наявності великої кількості граматичних помилок
Станом на зараз в розробці перебуває процес надання рекомендації виконанню проекту комендантом акції он-лайн, слідкуйте за оновленнями

Перелік документів та інформації для затвердження

  1. Коректно заповнена інформація про 9 проектів проби
  2. Життєпис на сторінці проби третьопробника
  3. Завантажена рекомендація зв'язкового/ої на сторінці проби третьопробника
  4. Завантажена рекомендація СПС на сторінці проби третьопробника
  5. Завантажена рекомендація референта 3-ї проби станиціна сторінці проби третьопробника
  6. Заповнена інформація про здані вмілості на третю проби (незабаром додатково треба буде завантажити відскановані копії посвідок)
З 2013 року уся інформація про проходження КВТ буде додаватись автоматично.

Продовження терміну проби

  1. Написати заяву на продовження
  2. Зісканувати та відправити крайовому референту 3-ї проби

Все про табір КВТ

Згідно Резолюцій Малої ради Скобиного Кругу від 5-6 березня 2006 року, ообов’язковою вимогою отримання ІІІ пластової проби УПЮ є перейдення Крайового Вишкільного Табору

Даний табір є завершальним етапом III юнацької пластової проби Уладу пластунів юнаків та юначок (та кваліфікаційним для зарахування даної проби). Перевірка набутих знань відбувається у формі ігор, теренових змагів та інших пластових занять, мандрівок. Важливою частиною перевірки є оцінка виконаних пластових обов’язків, оцінка загальної пластової постави, дотримання пластового закону та рівень пластового світогляду. Важливими елементами цього табору є самостійне планування та проведення юнаками та юначками занять (ігор, теренових змагів), а також деякі моменти юнацького самоврядування, які виступають основою виховання майбутніх провідників, лідерів.

Архів Учасників КВТ

Третьопробники України

Фото Прізвище та Ім'я Курінь Станиця Відкрита від Відкрита до
Горбач В'ячеславк.ч. 97 ім. Максима КривоносаКиїв2019-06-212021-03-31
Федюк Яринак.ч. 70 ім. Ольги КобилянськоїІвано-Франківськ2018-11-052021-08-26
Новоселецька Соломіяк.ч. 36 ім. Анни ЯрославниЛьвів2018-09-042021-02-28
Дворянин Софіяк.ч. 36 ім. Анни ЯрославниЛьвів2018-04-102020-12-18
Садовий Тадей-Лукак.ч. 23 ім. Степана БандериЛьвів2018-10-082022-03-13
Гординська Юляк.ч. 84 ім. Марії ПриймаченкоЛьвів2018-08-012021-02-13
Гнатів Даринак.ч. 84 ім. Марії ПриймаченкоЛьвів2018-10-092021-07-08
Максимчук Дарина підг к. ім. Надії СвітличноїЗдолбунів2018-09-132020-12-12
Парфенюк Соломія підг к. ім. Надії СвітличноїЗдолбунів2018-10-292021-10-10
Поліщук Аміна підг к. ім. Надії СвітличноїЗдолбунів2018-10-062021-08-21
Мельник Діанак.ч. 84 ім. Марії ПриймаченкоЛьвів2018-10-092021-01-24
Заморська Аннак.ч. 84 ім. Марії ПриймаченкоЛьвів2018-10-092020-11-12
Бовталюк Костя підг к. ім. Надії СвітличноїЗдолбунів2019-05-312021-07-04
Смолинець Соломіяк.ч. 36 ім. Анни ЯрославниЛьвів2018-10-252021-08-26
Нагорнюк Мартак.ч. 58 ім. Катерини БілокурТернопіль2019-05-312021-09-09
Удич Мар'янак.ч. 58 ім. Катерини БілокурТернопіль2018-11-022021-02-04
Кузнєцова Катеринак.ч. 36 ім. Анни ЯрославниЛьвів2018-11-232021-08-29
Сивак Софія підг к. ім. Алли Вовк (Фортуни)Київ2018-12-042020-11-27
Резняк Іра підг к. ім. Марії ПальчакПідгайці2018-11-302021-02-07
Доскач Даринкак.ч. 14 ім. Соломії КрушельницькоїЛьвів2018-12-272021-01-13
Погоріла Ірина підг к. ім. Надії СвітличноїЗдолбунів2018-12-062021-06-28
Олійник Софіяк.ч. 42 ім. Галини ДидикТернопіль2018-12-152022-08-08
Лис Алінак.ч. 16 ім. Іванки БлажкевичТернопіль2019-05-312021-08-30
Авраменко Катеринак.ч. 30 ім. Катрусі ЗарицькоїЛьвів2018-12-272021-06-12
Кочержук Богдан підг к. ім. Северина НаливайкаНадвірна2018-12-282021-10-05
Глодан Максим підг к. ім. Северина НаливайкаНадвірна2018-12-282021-11-12
Вей Маріанна-Павлинак.ч. 84 ім. Марії ПриймаченкоЛьвів2019-02-212020-11-10
Боднар Мартак.ч. 58 ім. Катерини БілокурТернопіль2019-06-012021-03-04
Гаврильчик Олександра підг к. ім. Надії СвітличноїЗдолбунів2019-05-312021-10-02
Шупер Ксеніяк.ч. 8 ім. Ольги БасарабЛьвів2019-12-042023-02-06
Серветник Соломіяк.ч. 20 ім. Олени ТелігиРівне2019-05-312021-01-25
Гонсьор Юрійк.ч. 15 ім. Павла ПолуботкаЛьвів2019-07-282021-02-21
Климків Софіяк.ч. 8 ім. Ольги БасарабЛьвів2019-05-312021-08-26
Кондратик Ольвіяк.ч. 26 ім. Олени ПчілкиЛьвів2019-05-312021-11-18
Криницька Данак.ч. 8 ім. Ольги БасарабЛьвів2019-05-312021-02-25
Бубела Олеськ.ч. 57 ім. Василя СидораСокаль2019-05-312020-12-12
Мировська Каролінак.ч. 30 ім. Катрусі ЗарицькоїЛьвів2020-05-012024-01-18
Добрянська Поліна2019-06-022021-04-28
Ольшанська Яна підг к. ім. Надії СвітличноїЗдолбунів2019-06-142021-04-16
Герасимчук Дар‘як.ч. 20 ім. Олени ТелігиРівне2019-08-082022-07-24
Губка Марія підг к. ім. Катерини ПерелісноїХарків2019-05-312021-01-14
Команіцький Юрійк.ч. 99 ім. Павла СкоропадськогоІвано-Франківськ2019-06-032021-07-20
Цяпа Алісак.ч. 30 ім. Катрусі ЗарицькоїЛьвів2019-06-032021-11-05
Осика Катрусяк.ч. 30 ім. Катрусі ЗарицькоїЛьвів2019-12-042022-12-07
Гайдук Мар'янак.ч. 16 ім. Іванки БлажкевичТернопіль2019-06-182021-05-27
Петришин Аннак.ч. 30 ім. Катрусі ЗарицькоїЛьвів2019-09-152022-09-16
Гурова Ліза підг к. ім. Катерини ПерелісноїХарків2019-06-082021-09-12
Шепарович Мартак.ч. 4 ім. Анастасії ЛісовськоїЛьвів2019-09-112021-09-23
Колбасюк Лєрак.ч. 20 ім. Олени ТелігиРівне2019-12-112022-05-14
Коміссарова Юліана2019-09-112021-10-05
Лущанець Марта2019-11-112021-09-11
Щепан Юляк.ч. 68 ім. Галини ГрабецьКоломия2019-09-112021-04-05
Бойчук Юліанак.ч. 68 ім. Галини ГрабецьКоломия2019-10-092021-07-01
Пилипів Оксана2019-09-112021-06-11
Гривул Орестк.ч. 111 ім. князя Романа МстиславовичаЛьвів2020-02-202022-03-13
Судомляк Магдак.ч. 36 ім. Анни ЯрославниЛьвів2019-12-042021-12-25
Ватаг Настяк.ч. 60 ім. Галини МорозТернопіль2019-12-302021-12-19
Осадко Софіяк.ч. 60 ім. Галини МорозТернопіль2019-10-092022-06-30
Цинайко Васильк.ч. 13 ім. Олекси ДовбушаТернопіль2019-10-092022-07-30
Кисиличак Анастасіяк.ч. 110 ім. Софії Фредро-ШептицькоїЛьвів2019-11-182022-04-14
Чопань Дениск.ч. 75 ім. Героїв бою під КрутамиКиїв2019-10-092022-01-15
Новіцька Настя2019-11-062021-06-04
Кузьменко Іванк.ч. 75 ім. Героїв бою під КрутамиКиїв2020-02-122022-05-30
Пелих Соляк.ч. 104 ім. Наталі Лівицької-ХолодноїКиїв2020-03-042021-11-04
Кушнір Яринак.ч. 6 ім. Лесі УкраїнкиЛьвів2019-11-252022-11-17
Довбуш Соломіяк.ч. 84 ім. Марії ПриймаченкоЛьвів2019-12-042022-08-30
Сапотюк Соломія-Христина підг к. ім. Самостійний гурток "Мокоші"Буськ2019-12-052021-09-26
Магалюс Настяк.ч. 54 ім. Ганки КоренецьЛьвів2019-10-252021-11-10
Тузяк Галинак.ч. 110 ім. Софії Фредро-ШептицькоїЛьвів2019-11-202022-03-23
Костко Андріанак.ч. 88 ім. Ганни ДмитеркоМиколаїв2019-10-252020-11-24
Гретчак Надіяк.ч. 50 ім. Богдани СвітликЛьвів2020-01-232022-02-12
Байдачок Іванк.ч. 99 ім. Павла СкоропадськогоІвано-Франківськ2019-12-042022-07-05
Жолобко Ярославк.ч. 49 ім. Івана МиколайчукаІвано-Франківськ2020-03-042021-02-04
Волосинович Оляк.ч. 110 ім. Софії Фредро-ШептицькоїЛьвів2019-12-102023-06-08
Гук Мартак.ч. 110 ім. Софії Фредро-ШептицькоїЛьвів2020-01-232022-02-19
Парастюк Степанк.ч. 29 ім. Юрія СтаросольськогоТернопіль2020-01-232022-07-23
Мураль Руслан підг к. ім. Ярослава ГорошкаЛьвів2019-11-252022-06-19
Фігурко Маркіянк.ч. 57 ім. Василя СидораСокаль2019-12-022022-07-15
Смолярчук Анастасіяк.ч. 10 ім. Княгині ОльгиСтрий2019-12-162022-05-03
Соколов Сергій підг к. ім. Олега ОльжичаЖитомир2019-12-302021-10-11
Смілка Світланак.ч. 8 ім. Ольги БасарабЛьвів2019-12-102022-07-09
Каднічанський Олег підг к. ім. Ярослава ГорошкаЛьвів2020-01-022021-07-19
Гринчук Андрійк.ч. 33 ім. Уласа СамчукаРівне2020-01-112022-12-09
Вдович Олесяк.ч. 6 ім. Лесі УкраїнкиЛьвів2019-12-182021-08-26
Гринчишин Оксанак.ч. 14 ім. Соломії КрушельницькоїЛьвів2019-12-162021-02-26
Скрипка Олександр підг к. ім. Ніла ХасевичаРівненська паланка2019-12-162021-08-17
Западнюк Роксоланак.ч. 72 ім. Марії-Магдалини МазепиКиїв2020-02-072022-05-27
Жемевко Степанк.ч. 25 ім. Романа ШухевичаСтрий2019-12-232021-01-03
Хомин Юліяк.ч. 10 ім. Княгині ОльгиСтрий2019-12-232021-10-31
Стасюк Настяк.ч. 60 ім. Галини МорозТернопіль2020-03-092022-09-10
Куцай Ганнусяк.ч. 104 ім. Наталі Лівицької-ХолодноїКиїв2020-03-192021-06-11
Юрчук Катеринак.ч. 20 ім. Олени ТелігиРівне2020-01-312023-06-28
Антимис Софіяк.ч. 110 ім. Софії Фредро-ШептицькоїЛьвів2020-03-302022-08-11
Пинда Богданк.ч. 29 ім. Юрія СтаросольськогоТернопіль2020-02-102021-02-08
Ткачівський Степан2020-03-032022-01-09
Телюк Аделінак.ч. 20 ім. Олени ТелігиРівне2020-01-232022-04-21
Мичка Роман підг к. ім. Ярослава ГорошкаЛьвів2020-01-232022-01-08
Борисовський Матвій підг к. ім. Данила ДідикаХарків2020-01-272021-11-03
Поровчук Тараск.ч. 33 ім. Уласа СамчукаРівне2020-02-202021-03-10
Клименко Гліб підг к. ім. Данила ДідикаХарків2020-01-312022-06-17
Іост Вікторк.ч. 75 ім. Героїв бою під КрутамиКиїв2020-01-312021-01-29
Петрик Ігорк.ч. 7 ім. Петра Конашевича-СагайдачногоЛьвів2020-03-012022-04-30
Троян Ростиславк.ч. 111 ім. князя Романа МстиславовичаЛьвів2020-03-032022-12-05
Опир Дзвениславак.ч. 8 ім. Ольги БасарабЛьвів2020-05-252022-02-28
Івчанська Олександра підг к. ім. Михайлини КоцюбинськоїВінниця2020-03-262023-03-23
Гаврилишин Надіяк.ч. 26 ім. Олени ПчілкиЛьвів2020-04-022020-11-30
Семенчук Вікторія підг к. ім. Надії СвітличноїЗдолбунів2020-04-252023-11-24
Ковальчук Софіяк.ч. 8 ім. Ольги БасарабЛьвів2020-04-252023-09-30
Маліченко Таяк.ч. 8 ім. Ольги БасарабЛьвів2020-10-092023-06-15
Голяк Романк.ч. 15 ім. Павла ПолуботкаЛьвів2020-10-262022-01-15

В даний момент вся інформація тягнеться з 3proba.sitegist.net - старий реєстр знаходиться тут

# Прізвище та Ім'я Курінь Станиця Дата Проба
001 Сивуляк Назар к.ч. 3 ім. Івана ВиговськогоЛьвів 17-08-1992 проба
002 Білик Михайло 17-08-1992 проба
003 Бущак Ігор к.ч. 1 ім. Короля ДанилаЛьвів 17-08-1992 проба
004 Савицький Марко 17-08-1992 проба
005 Заярнюк Андрій 17-08-1992 проба
006 Осадців Наталія 17-08-1992 проба
007 Ковальська Ірина к.ч. 2 ім. Олени СтепанівЛьвів 17-08-1992 проба
008 Лизун Ярина к.ч. 2 ім. Олени СтепанівЛьвів 17-08-1992 проба
009 Сидорський Ярослав к.ч. 1 ім. Короля ДанилаЛьвів 17-08-1993 проба
010 Дацишин Маркіян к.ч. 7 ім. Петра Конашевича-СагайдачногоЛьвів 17-08-1993 проба
011 Слободян Галина 17-08-1993 проба
012 Цюра Надія к.ч. 12 ім. Марусі ЧурайЛьвів 17-08-1993 проба
013 Савицький Іван 17-08-1993 проба
014 Олійник Любомир к.ч. 11 ім. Івана СіркаЛьвів 17-08-1993 проба
015 Кульчинський Роман 17-08-1993 проба
016 Побурко Олексій к.ч. 7 ім. Петра Конашевича-СагайдачногоЛьвів 17-08-1993 проба
017 Кондратик Василь 17-08-1993 проба
018 Тетерук Олеся 17-08-1993 проба
019 Поляков Олександр к.ч. 11 ім. Івана СіркаЛьвів 17-08-1993 проба
020 Стефак Ярослав 17-08-1993 проба
021 Нагірна Іванна 17-08-1993 проба
022 Мисик Уляна 17-08-1993 проба
023 Микульчик Роман к.ч. 7 ім. Петра Конашевича-СагайдачногоЛьвів 17-08-1993 проба
024 Багнюк Зореслава к.ч. 8 ім. Ольги БасарабЛьвів 17-08-1993 проба
025 Беляков Роман 01-10-1993 проба
026 Марциновський Віталій 01-10-1993 проба
027 Томочко Юрій 01-10-1993 проба
028 Кравс Мілена 01-10-1993 проба
029 Петрик Андрій 03-09-1994 проба
030 Шмідт Михайло 03-09-1994 проба
031 Міндюк Юрій к.ч. 1 ім. Короля ДанилаЛьвів 03-09-1994 проба
032 Кобасяр Михайло 03-09-1994 проба
033 Чемеринський Андрій 03-09-1994 проба
034 Стасів Остап 03-09-1994 проба
035 Яцун Богдан 10-12-1994 проба
036 Тягло Оксана 10-12-1994 проба
037 Рудюк Юрій 10-12-1994 проба
038 Пристай Роман 10-12-1994 проба
039 Цехоня Сергій 10-12-1994 проба
040 Пітулей Олена 11-02-1995 проба
041 Полихата Тарас 06-05-1995 проба
042 Смик Іван 06-05-1995 проба
043 Пацевко Юрій 06-05-1995 проба
044 Щур Володимир 06-05-1995 проба
045 Нагуляк Наталія 03-12-1995 проба
046 Олексій Святослав 03-12-1995 проба
047 Удич Олег 03-12-1995 проба
048 Ковальчук Ігор 03-12-1995 проба
049 Кульчицька Уляна 03-12-1995 проба
050 Нуржинський Андрій 03-12-1995 проба
051 Міліянчук Наталія 03-12-1995 проба
052 Нагуляк Роман 03-12-1995 проба
053 Западнюк Олег 03-02-1996 проба
054 Герболка Наталія 03-02-1996 проба
055 Тюкалова Наталія 02-03-1996 проба
056 Вацеба Зеновія 02-03-1996 проба
057 Маркуц Ігор 30-03-1996 проба
058 Лосик Ореста 14-09-1996 проба
059 Ботейко Юлія 12-10-1996 проба
060 Шеремет Ярина 12-10-1996 проба
061 Юра Оксана к.ч. 20 ім. Олени ТелігиРівне 12-10-1996 проба
062 Крушельницька Ярослава к.ч. 20 ім. Олени ТелігиРівне 12-10-1996 проба
063 Міліянчук Марта к.ч. 6 ім. Лесі УкраїнкиЛьвів 12-10-1996 проба
064 Гривул Тарас к.ч. 43 ім. Пилипа ОрликаЛьвів 23-11-1996 проба
065 Карабін Ігор к.ч. 43 ім. Пилипа ОрликаЛьвів 23-11-1996 проба
066 Гафійчук Роман к.ч. 29 ім. Юрія СтаросольськогоТернопіль 20-04-1997 проба
067 Базюта Андрій к.ч. 29 ім. Юрія СтаросольськогоТернопіль 20-04-1997 проба
068 Бущак Василь к.ч. 23 ім. Степана БандериЛьвів 24-05-1997 проба
069 Шевчук Олександр к.ч. 3 ім. Івана ВиговськогоЛьвів 20-09-1997 проба
070 Рак Богдан к.ч. 3 ім. Івана ВиговськогоЛьвів 20-09-1997 проба
071 Луців Святослав к.ч. 3 ім. Івана ВиговськогоЛьвів 20-09-1997 проба
072 Палій Андрій 20-09-1997 проба
073 Чекалюк Марта 25-10-1997 проба
074 Стасишин Христина к.ч. 12 ім. Марусі ЧурайЛьвів 25-03-1998 проба
075 Тхорівський Ігор к.ч. 27 ім. Володимира ІвасюкаІвано-Франківськ 25-03-1998 проба
076 Дячок Андрій к.ч. 47 ім. Андрія ВойнаровськогоЧервоноград 06-06-1998 проба
077 Тижбір Ілона к.ч. 6 ім. Лесі УкраїнкиЛьвів 06-06-1998 проба
078 Бучко Василь к.ч. 37 ім. Миколи МіхновськогоКиїв 06-06-1998 проба
079 Кальбус Ольга к.ч. 26 ім. Олени ПчілкиЛьвів 06-09-1998 проба
080 Фостяк Ірина к.ч. 26 ім. Олени ПчілкиЛьвів 06-09-1998 проба
081 Панчук Надія к.ч. 16 ім. Іванки БлажкевичТернопіль 06-09-1998 проба
082 Кухарук Богдан к.ч. 3 ім. Івана ВиговськогоЛьвів 06-09-1998 проба
083 Тєрєхов Егор 06-09-1998 проба
084 Гоменюк Іван к.ч. 45 ім. Федора КорятовичаУжгород 28-11-1998 проба
085 Юрик Богдан к.ч. 45 ім. Федора КорятовичаУжгород 28-11-1998 проба
086 Ковальов Любомир к.ч. 11 ім. Івана СіркаЛьвів 28-11-1998 проба
087 Гірна Ірина к.ч. 26 ім. Олени ПчілкиЛьвів 06-02-1999 проба
088 Савчук Тетяна к.ч. 28 ім. Христини АлчевськоїСокаль 06-02-1999 проба
089 Вихопень Остап к.ч. 11 ім. Івана СіркаЛьвів 03-03-1999 проба
090 Шмідт Христина к.ч. 30 ім. Катрусі ЗарицькоїЛьвів 15-05-1999 проба
091 Коритко Марта к.ч. 2 ім. Олени СтепанівЛьвів 12-06-1999 проба
092 Опир Тарас к.ч. 41 ім. Тараса БульбиЛьвів 12-06-1999 проба
093 Шупер Марія к.ч. 30 ім. Катрусі ЗарицькоїЛьвів 02-10-1999 проба
094 Шевчук Ігор к.ч. 59 ім. Степана ЛенкавськогоІвано-Франківськ 02-10-1999 проба
095 Гоцко Марія к.ч. 36 ім. Анни ЯрославниЛьвів 02-10-1999 проба
096 Ярощук Оксана к.ч. 12 ім. Марусі ЧурайЛьвів 09-11-1999 проба
097 Казмірчук Христина к.ч. 36 ім. Анни ЯрославниЛьвів 04-12-1999 проба
098 Ткач Марко к.ч. 11 ім. Івана СіркаЛьвів 04-12-1999 проба
099 Ташлицький Роман к.ч. 33 ім. Уласа СамчукаРівне 26-02-2000 проба
100 Шемчук Роман 26-02-2000 проба
101 Шевчук Олеся 26-02-2000 проба
102 Цьопа Оксана 26-02-2000 проба
103 Молчанович Оксана 26-02-2000 проба
104 Пігович Наталія 26-02-2000 проба
105 Білик Людмила 26-02-2000 проба
106 Головач Олеся 26-02-2000 проба
107 Припута Ольга 23-09-2000 проба
108 Снурнікова Наталія 23-09-2000 проба
109 Андрійчук Станіслав 23-09-2000 проба
110 Аргат Олександр 23-09-2000 проба
111 Піпа Налія 23-09-2000 проба
112 Чепурняк Оксана 04-11-2000 проба
113 Скоропад Анна к.ч. 2 ім. Олени СтепанівЛьвів 04-11-2000 проба
114 Семенюк Андрій 09-12-2000 проба
115 Кияк Наталія 09-12-2000 проба
116 Омельченко Мирослава к.ч. 2 ім. Олени СтепанівЛьвів 17-02-2001 проба
117 Троць Віталій к.ч. 3 ім. Івана ВиговськогоЛьвів 17-02-2001 проба
118 Микитко Олексій 19-05-2001 проба
119 Будник Софія 19-05-2001 проба
120 Токач Світлана 28-07-2001 проба
121 Карпінець Володимир 29-09-2001 проба
122 Ткач Оксана 29-09-2001 проба
123 Мудрий Андрій к.ч. 3 ім. Івана ВиговськогоЛьвів 29-09-2001 проба
124 Микитяк Володимир 29-09-2001 проба
125 Лучин Юрій 17-11-2001 проба
126 Колесник Дмитро 26-01-2002 проба
127 Говенко Ольга 23-02-2002 проба
128 Венгерак Василь к.ч. 3 ім. Івана ВиговськогоЛьвів 23-02-2002 проба
129 Нагорна Ірина 23-02-2002 проба
130 Ваврух Орест 18-04-2002 проба
131 Чорненька Христина к.ч. 30 ім. Катрусі ЗарицькоїЛьвів 18-04-2002 проба
132 Крутиголова Юлія 18-04-2002 проба
133 Федотова Христина к.ч. 36 ім. Анни ЯрославниЛьвів 14-09-2002 проба
134 Васильченко Микита к.ч. 43 ім. Пилипа ОрликаЛьвів 14-09-2002 проба
135 Зварич Оксана 09-11-2002 проба
136 Блащук Олеся 09-11-2002 проба
137 Котлярчук Андрій к.ч. 43 ім. Пилипа ОрликаЛьвів 09-11-2002 проба
138 Приймак Микола 09-11-2002 проба
139 Думич Ярослав к.ч. 3 ім. Івана ВиговськогоЛьвів 09-11-2002 проба
140 Джала Ярослав к.ч. 3 ім. Івана ВиговськогоЛьвів 09-11-2002 проба
141 Музала Анна к.ч. 2 ім. Олени СтепанівЛьвів 01-02-2003 проба
142 Пасічник Юлія 01-02-2003 проба
143 Герус Ольга к.ч. 8 ім. Ольги БасарабЛьвів 01-02-2003 проба
144 Свистун Олександр к.ч. 7 ім. Петра Конашевича-СагайдачногоЛьвів 05-04-2003 проба
145 Височан Ростислав к.ч. 53 ім. Євгена КоновальцяНовий Розділ 05-04-2003 проба
146 Пужаковський Ростислав к.ч. 53 ім. Євгена КоновальцяНовий Розділ 05-04-2003 проба
147 Пашин Олег 05-04-2003 проба
148 Равлюк Христина 05-04-2003 проба
149 Лотоцька Наталія 31-05-1993 проба
150 Зелінка Назарій 29-10-2003 проба
151 Дідик Юрій 29-10-2003 проба
152 Лемак Михайло к.ч. 7 ім. Петра Конашевича-СагайдачногоЛьвів 15-11-2003 проба
153 Шкаран Сергій к.ч. 8 ім. Ольги БасарабЛьвів 20-12-2003 проба
154 Маркович Остап 20-12-2003 проба
155 Шипівдич Володимир 31-01-2004 проба
156 Полевий Василь 31-01-2004 проба
157 Кінзерська Анастасія 31-01-2004 проба
158 Лунь Ірина к.ч. 26 ім. Олени ПчілкиЛьвів 31-01-2004 проба
159 Гула Олег к.ч. 43 ім. Пилипа ОрликаЛьвів 17-04-2004 проба
160 Максимів Микола к.ч. 23 ім. Степана БандериЛьвів 27-03-2004 проба
161 Балабан Анна 27-03-2004 проба
162 Трач Світлана 27-03-2004 проба
163 Драган Христина 27-03-2004 проба
164 Бей Тетяна к.ч. 36 ім. Анни ЯрославниЛьвів 27-03-2004 проба
165 Вахній Андрій к.ч. 7 ім. Петра Конашевича-СагайдачногоЛьвів 17-04-2004 проба
166 Випова Галина 22-05-2004 проба
167 Литвин Анна 22-05-2004 проба
168 Онишко Остап к.ч. 23 ім. Степана БандериЛьвів 22-05-2004 проба
169 Шпак Віталій к.ч. 9 ім. Василя СтусаЛуцьк 10-07-2004 проба
170 Гвоздович Юрій к.ч. 43 ім. Пилипа ОрликаЛьвів 10-07-2004 проба
171 Бліновський Андрій к.ч. 3 ім. Івана ВиговськогоЛьвів 26-09-2004 проба
172 Вальчишин Андрій 26-09-2004 проба
173 Бойко Богдан 26-09-2004 проба
174 Борсук Андрій 26-09-2004 проба
175 Сороківський Іван 26-09-2004 проба
176 Маліновська Леся к.ч. 8 ім. Ольги БасарабЛьвів 26-09-2004 проба
177 Ільющенко Анастасія 26-09-2004 проба
178 Карабин Наталія 23-10-2004 проба
179 Федьків Марта к.ч. 26 ім. Олени ПчілкиЛьвів 23-10-2004 проба
180 Хмарук Юлія 22-05-2005 проба
181 Паучинська Ірина 22-05-2005 проба
182 Титик Ігор 22-01-2005 проба
183 Кутинський Андрій 22-01-2005 проба
184 Спринь Іван 22-01-2005 проба
185 Лопушинська Юлія 02-02-2005 проба
186 Дух Ярема к.ч. 7 ім. Петра Конашевича-СагайдачногоЛьвів 25-03-2005 проба
187 Жовтанецький Андрій к.ч. 43 ім. Пилипа ОрликаЛьвів 25-03-2005 проба
188 Дзедзик Роман 25-03-2005 проба
189 Петровська Дарина 25-03-2005 проба
190 Карасевич Ніна 25-03-2005 проба
191 Глушко Юлія к.ч. 12 ім. Марусі ЧурайЛьвів 18-06-2005 проба
192 Кравчук Катерина к.ч. 8 ім. Ольги БасарабЛьвів 24-09-2005 проба
193 Андреєнко Оксана к.ч. 30 ім. Катрусі ЗарицькоїЛьвів 24-09-2005 проба
194 Гуменецький Андрій 24-09-2005 проба
195 Лабінський Павло к.ч. 15 ім. Павла ПолуботкаЛьвів 24-09-2005 проба
196 Гурняк Віктор к.ч. 77 ім. Івана ГавдидиТернопіль 24-09-2005 проба
197 Пукіш Іван 10-09-2006 проба
198 Провальний Станіслав 12-04-2006 проба
199 Яриновський Микола 25-02-2006 проба
200 Пустовіт Наталія 25-02-2006 проба
201 Дерех Віталій 25-02-2006 проба
202 Волянюк Тарас к.ч. 77 ім. Івана ГавдидиТернопіль 14-04-2006 проба
203 Швець Нестор к.ч. 3 ім. Івана ВиговськогоЛьвів 14-04-2006 проба
204 Демчук Вікторія 03-06-2006 проба
205 Тріль Любов к.ч. 14 ім. Соломії КрушельницькоїЛьвів 06-10-2006 проба
206 Слободяник Олена 27-08-2006 проба
207 Ларін Борислав 05-11-2006 проба
208 Тузяк Христина к.ч. 52 ім. Марти ЧорноїЛьвів 06-10-2006 проба
209 Погорілко Марія 06-10-2006 проба
210 Міщій Христина 06-10-2006 проба
211 Жуков Артем 28-10-2006 проба
212 Ференцій Андрій 28-10-2006 проба
213 Червінко Марта к.ч. 14 ім. Соломії КрушельницькоїЛьвів 28-10-2006 проба
214 Бабич Анна 28-10-2006 проба
215 Долик Вікторія к.ч. 2 ім. Олени СтепанівЛьвів 28-10-2006 проба
216 Кузнєцова Катерина к.ч. 2 ім. Олени СтепанівЛьвів 17-02-2007 проба
217 Садовий Богдан к.ч. 53 ім. Євгена КоновальцяНовий Розділ 17-02-2007 проба
218 Мисак Володимир 17-02-2007 проба
219 Пужаковська Оксана 17-02-2007 проба
220 Боднарук Богдан 17-02-2007 проба
221 Галушка Олена к.ч. 2 ім. Олени СтепанівЛьвів 17-02-2007 проба
222 Баліцька Оксана к.ч. 8 ім. Ольги БасарабЛьвів 17-02-2007 проба
223 Шабат Павло 17-02-2007 проба
224 Давидюк Богдана 14-04-2007 проба
225 Скопик Максим к.ч. 5 ім. Романа КупчинськогоЛьвів 14-04-2007 проба
226 Сидор Любомир к.ч. 7 ім. Петра Конашевича-СагайдачногоЛьвів 14-04-2007 проба
227 Бєляєва Оксана к.ч. 26 ім. Олени ПчілкиЛьвів 14-04-2007 проба
228 Новицький Дмитро к.ч. 5 ім. Романа КупчинськогоЛьвів 14-04-2007 проба
229 Янів Ірина к.ч. 14 ім. Соломії КрушельницькоїЛьвів 14-04-2007 проба
230 Кейван Соломія к.ч. 14 ім. Соломії КрушельницькоїЛьвів 14-04-2007 проба
231 Лотоцька Катерина 14-04-2007 проба
232 Каратник Юрій к.ч. 7 ім. Петра Конашевича-СагайдачногоЛьвів 14-04-2007 проба
233 Крицкалюк Марина 14-04-2007 проба
234 Костів Назар 14-04-2007 проба
235 Казмірчук Катерина 24-02-2008 проба
236 Репетило Іванна 24-02-2008 проба
237 Коваль Роман 03-02-2008 проба
238 Стрипа Галина 24-02-2008 проба
239 Єременко Валентина 24-02-2008 проба
240 Романів Марко 24-02-2008 проба
241 Олійник Антоніна 12-04-2008 проба
242 Герега Ірина 24-02-2008 проба
243 Шмигельський Олександр 12-04-2008 проба
244 Гулик Назарій 13-04-2008 проба
245 Депутатова Марія 13-04-2008 проба
246 Вдовичин Ярина 13-04-2008 проба
247 Задорожний Петро 21-12-2008 проба
248 Рибак Олена 13-04-2008 проба
249 Ніздрань Олександра 01-05-2008 проба
250 Папірник Софія 01-11-2008 проба
251 Семенюк Олена 13-09-2008 проба
252 Чир Лідія к.ч. 50 ім. Богдани СвітликЛьвів 01-11-2018 проба
253 Пивоварчк Андрій к.ч. 43 ім. Пилипа ОрликаЛьвів 01.11.2008 проба
254 Митник Надійка к.ч. 8 ім. Ольги БасарабЛьвів проба
255 Шимків Любомир к.ч. 77 ім. Івана ГавдидиТернопіль проба
257 Ковальов Андрій к.ч. 75 ім. Героїв бою під КрутамиКиїв проба
258 Вишньовська Христина к.ч. 10 ім. Княгині ОльгиСтрий проба
260 Борщ Христина к.ч. 46 ім. Марусі БогуславкиКиїв проба
261 Манік Оксана к.ч. 36 ім. Анни ЯрославниЛьвів проба
262 Крупська Олеся к.ч. 46 ім. Марусі БогуславкиКиїв проба
263 Шафран Андрій к.ч. 21 ім. Григорія СковородиЛьвів проба
265 Цимбровська Христина к.ч. 14 ім. Соломії КрушельницькоїЛьвів проба
266 Петришин Дзвенислава к.ч. 2 ім. Олени СтепанівЛьвів проба
267 Слободян Оля к.ч. 22 ім. Марічки ПідгірянкиІвано-Франківськ проба
269 Гнип Михайло к.ч. 5 ім. Романа КупчинськогоЛьвів проба
270 Щепеняк Тарас к.ч. 61 ім. Олександра ТисовськогоСамбір проба
272 Андріїв Роман к.ч. 103 ім. Братів ЛепкихБережани проба
273 Пасічник Квітослава к.ч. 52 ім. Марти ЧорноїЛьвів проба
274 Гриців Ярема к.ч. 73 ім. Івана БогунаЛьвів проба
275 Коновал Марта к.ч. 36 ім. Анни ЯрославниЛьвів проба
276 Баглай Марія к.ч. 80 ім. Алли ГорськоїНовий Розділ проба
278 Гофрик Ірина к.ч. 2 ім. Олени СтепанівЛьвів проба
280 Вовк Віктор к.ч. 7 ім. Петра Конашевича-СагайдачногоЛьвів проба
281 Вонітовий Назар к.ч. 1 ім. Короля ДанилаЛьвів проба
284 Фецич Маркіян к.ч. 43 ім. Пилипа ОрликаЛьвів проба
286 Садовий Тарас к.ч. 53 ім. Євгена КоновальцяНовий Розділ проба
287 Марченко Михася к.ч. 46 ім. Марусі БогуславкиКиїв проба
288 Майка Оксана к.ч. 58 ім. Катерини БілокурТернопіль проба
289 Гора Аліна к.ч. 60 ім. Галини МорозТернопіль проба
290 Олексин Анна к.ч. 10 ім. Княгині ОльгиСтрий проба
293 Лаврик Соломія к.ч. 52 ім. Марти ЧорноїЛьвів проба
294 Сеник Таня к.ч. 48 ім. Слави СтецькоЛуцьк проба
295 Лапковський Олег к.ч. 9 ім. Василя СтусаЛуцьк проба
297 Лозинський Роман к.ч. 5 ім. Романа КупчинськогоЛьвів проба
298 Гангала Ігор к.ч. 107 ім. Петра ВойновськогоЧернівці проба
299 Рябушенко Катя к.ч. 48 ім. Слави СтецькоЛуцьк проба
300 Лузан Андрій к.ч. 75 ім. Героїв бою під КрутамиКиїв проба
301 Пасічник Марта к.ч. 52 ім. Марти ЧорноїЛьвів проба
302 Дмитрук Оксана к.ч. 56 ім. Мілени РудницькоїІвано-Франківськ 21-11-2010 проба
303 Андрухів Дана к.ч. 56 ім. Мілени РудницькоїІвано-Франківськ проба
304 Сіренко Софія к.ч. 56 ім. Мілени РудницькоїІвано-Франківськ проба
305 Каїнська Софія к.ч. 44 ім. Зеновії ФранкоЛьвів проба
306 Медвідь Наталя к.ч. 54 ім. Ганки КоренецьЛьвів проба
307 Литвин Володимир к.ч. 3 ім. Івана ВиговськогоЛьвів проба
308 Данилиха Софія к.ч. 36 ім. Анни ЯрославниЛьвів проба
309 Андрушків Наталя к.ч. 52 ім. Марти ЧорноїЛьвів проба
310 Чир Марія к.ч. 52 ім. Марти ЧорноїЛьвів проба
311 Кудлик Назарій к.ч. 15 ім. Павла ПолуботкаЛьвів проба
312 Козак Наталя к.ч. 8 ім. Ольги БасарабЛьвів проба
313 Василько Христина к.ч. 52 ім. Марти ЧорноїЛьвів проба
314 Шургот Надія проба
315 Катинська Юлія к.ч. 32 ім. Олени КульчицькоїСамбір проба
316 Мельничук Софія к.ч. 54 ім. Ганки КоренецьЛьвів проба
317 Бурда Петро к.ч. 7 ім. Петра Конашевича-СагайдачногоЛьвів проба
318 Лінинська Ярина к.ч. 32 ім. Олени КульчицькоїСамбір проба
319 Вдовичин Уляна к.ч. 14 ім. Соломії КрушельницькоїЛьвів проба
320 Боднарук Олена к.ч. 36 ім. Анни ЯрославниЛьвів проба
321 Сидір Юлія к.ч. 32 ім. Олени КульчицькоїСамбір проба
322 Кляп Інна к.ч. 36 ім. Анни ЯрославниЛьвів проба
323 Козачок Наталя к.ч. 26 ім. Олени ПчілкиЛьвів проба
324 Бонецька Соломія к.ч. 32 ім. Олени КульчицькоїСамбір проба
325 Гривняк Орест к.ч. 73 ім. Івана БогунаЛьвів проба
326 Козак Марія к.ч. 26 ім. Олени ПчілкиЛьвів проба
327 Хорошилова Валерія к.ч. 15 ім. Павла ПолуботкаЛьвів проба
329 Верестун Леонід к.ч. 53 ім. Євгена КоновальцяНовий Розділ проба
330 Коваль Оля к.ч. 72 ім. Марії-Магдалини МазепиКиїв проба
331 Ходоровський Ростислав к.ч. 49 ім. Івана МиколайчукаІвано-Франківськ проба
333 Королишин Тарас к.ч. 79 ім. Вячеслава ЛипинськогоІвано-Франківськ проба
334 Хорощак Вікторія к.ч. 70 ім. Ольги КобилянськоїІвано-Франківськ проба
335 Сохацька Анастасія к.ч. 36 ім. Анни ЯрославниЛьвів проба
336 Петік Микита к.ч. 97 ім. Максима КривоносаКиїв проба
337 Шабат Ігор к.ч. 89 ім. Дмира Байди-ВишневецькогоЛьвів проба
338 Мочула Ліля к.ч. 42 ім. Галини ДидикТернопіль проба
339 Гребеняк Соломія к.ч. 58 ім. Катерини БілокурТернопіль проба
340 Волосянко Арсен к.ч. 59 ім. Степана ЛенкавськогоІвано-Франківськ проба
341 Дуда Марта к.ч. 76 ім. Марко ВовчокРудно проба
342 Дум’як Павло к.ч. 89 ім. Дмира Байди-ВишневецькогоЛьвів проба
343 Молдавчук Христина к.ч. 70 ім. Ольги КобилянськоїІвано-Франківськ проба
345 Фернеза Северин к.ч. 89 ім. Дмира Байди-ВишневецькогоЛьвів проба
346 Рехман Марія к.ч. 36 ім. Анни ЯрославниЛьвів проба
347 Чехінда Ірина к.ч. 70 ім. Ольги КобилянськоїІвано-Франківськ проба
348 Гривняк Андрій к.ч. 73 ім. Івана БогунаЛьвів проба
349 Нижник Ярина к.ч. 2 ім. Олени СтепанівЛьвів проба
350 Посівнич Володимир к.ч. 81 ім. о. Степана ОнишкевичаРудки проба
351 Шевчук Оксана к.ч. 20 ім. Олени ТелігиРівне проба
352 Маковський Захар к.ч. 75 ім. Героїв бою під КрутамиКиїв проба
353 Липова Оксана к.ч. 42 ім. Галини ДидикТернопіль проба
354 Говдяк Олег к.ч. 17 ім. Юрія ДрогобичаДрогобич проба
355 Перцак Христина к.ч. 88 ім. Ганни ДмитеркоМиколаїв 2012-11-04 проба
356 Добровольський Роман к.ч. 99 ім. Павла СкоропадськогоІвано-Франківськ проба
357 Свист Олексій к.ч. 97 ім. Максима КривоносаКиїв проба
358 Крупська Святослава к.ч. 46 ім. Марусі БогуславкиКиїв проба
359 Угриновська Ірина к.ч. 44 ім. Зеновії ФранкоЛьвів проба
360 Шимків Оля к.ч. 58 ім. Катерини БілокурТернопіль проба
361 Павликівська Наталя к.ч. 78 ім. Костянтини МалицькоїІваниківка проба
362 Скрипець Юрій підг к. ім. Михайла Палідовича-КарпатськогоМиколаїв проба
363 Качмарик Христина к.ч. 42 ім. Галини ДидикТернопіль проба
364 Косендяк Назар к.ч. 87 ім. Івана БагряногоЛьвів проба
365 Федюк Олена к.ч. 70 ім. Ольги КобилянськоїІвано-Франківськ проба
366 Воротняк Юля к.ч. 38 ім. Миколаї БожукУжгород проба
367 Бурда Оля к.ч. 14 ім. Соломії КрушельницькоїЛьвів проба
368 Крив'як Анастасія к.ч. 14 ім. Соломії КрушельницькоїЛьвів проба
369 Педько Володимир підг к. ім. Героїв Холодного ЯруЧеркаси 2013-03-08 проба
370 Слободян Микола к.ч. 97 ім. Максима КривоносаКиїв проба
371 Червінська Анастасія к.ч. 52 ім. Марти ЧорноїЛьвів проба
372 Аврамкін Андрій к.ч. 15 ім. Павла ПолуботкаЛьвів проба
373 Васильєва Марія к.ч. 72 ім. Марії-Магдалини МазепиКиїв проба
374 Ящук Микола к.ч. 93 ім. Андрія ПервозванногоКиїв проба
375 Проць Оля к.ч. 14 ім. Соломії КрушельницькоїЛьвів проба
376 Сороківський Максим к.ч. 29 ім. Юрія СтаросольськогоТернопіль 2013-10-20 проба
377 Козловська Катруся к.ч. 14 ім. Соломії КрушельницькоїЛьвів проба
378 Петришин Софія к.ч. 14 ім. Соломії КрушельницькоїЛьвів проба
379 Деркач Христина к.ч. 60 ім. Галини МорозТернопіль проба
380 Яремко Зоряна к.ч. 36 ім. Анни ЯрославниЛьвів 2013-10-20 проба
381 Садляк Олеся к.ч. 58 ім. Катерини БілокурТернопіль 2013-10-20 проба
382 Хороз Назарій к.ч. 81 ім. о. Степана ОнишкевичаРудки проба
383 Баглай Сергій к.ч. 85 ім. Володимира ҐеретиКозова проба
384 Попченко Іван к.ч. 97 ім. Максима КривоносаКиїв проба
385 Блакита Іван к.ч. 97 ім. Максима КривоносаКиїв 2013-10-20 проба
386 Чабан Марічка к.ч. 22 ім. Марічки ПідгірянкиІвано-Франківськ 2014-00-00 проба
387 Занов'як Ірина к.ч. 36 ім. Анни ЯрославниЛьвів проба
389 Кропанцева Уляна к.ч. 2 ім. Олени СтепанівЛьвів проба
390 Курчак Богдан к.ч. 59 ім. Степана ЛенкавськогоІвано-Франківськ проба
391 Крутова Валентина підг к. ім. Христі КовчАвдіївка проба
392 Садова Софія к.ч. 80 ім. Алли ГорськоїНовий Розділ проба
393 Шерекіна Наталія підг к. ім. Христі КовчАвдіївка проба
394 Бондаренко Анастасія к.ч. 72 ім. Марії-Магдалини МазепиКиїв проба
395 Семенів Оксана к.ч. 14 ім. Соломії КрушельницькоїЛьвів проба
396 Сиротюк Дмитро к.ч. 77 ім. Івана ГавдидиТернопіль проба
397 Капущак Ірина к.ч. 22 ім. Марічки ПідгірянкиІвано-Франківськ проба
398 Струк Василь к.ч. 9 ім. Василя СтусаЛуцьк проба
399 Сапіга Олексій к.ч. 105 ім. Данила НечаяВінниця 2014-00-00 проба
400 Плющ Ірина к.ч. 36 ім. Анни ЯрославниЛьвів 0000 проба
401 Рихлюк Інна к.ч. 22 ім. Марічки ПідгірянкиІвано-Франківськ 0000 проба
402 Мельничук Злата к.ч. 2 ім. Олени СтепанівЛьвів 0000 проба
403 Тимошенко Максим к.ч. 81 ім. о. Степана ОнишкевичаРудки 0000 проба
404 Вашкурак Марічка к.ч. 12 ім. Марусі ЧурайЛьвів 0000 проба
405 Слобода Марта к.ч. 14 ім. Соломії КрушельницькоїЛьвів 0000 проба
406 Бережницька Ірина к.ч. 22 ім. Марічки ПідгірянкиІвано-Франківськ 15-08-2014 проба
407 Лозинська Катерина підг к. ім. Марусі СоколовськоїЖитомир 00-00-0000 проба
408 Вербовецький Ростислав к.ч. 73 ім. Івана БогунаЛьвів 00-00-0000 проба
409 Тимоцко Роман к.ч. 91 ім. Івана Цяпки-СкоропадаЛьвів 08.12.2014 проба
410 Пляцок Тетяна к.ч. 88 ім. Ганни ДмитеркоМиколаїв 08.12.2014 проба
411 Михальська Оля к.ч. 88 ім. Ганни ДмитеркоМиколаїв 08.12.2014 проба
412 Войтович Анна к.ч. 14 ім. Соломії КрушельницькоїЛьвів 07.02.2015 проба
413 Степанюк Тарас к.ч. 75 ім. Героїв бою під КрутамиКиїв 07.02.2015 проба
414 Скробко Анна к.ч. 52 ім. Марти ЧорноїЛьвів 07.02.2015 проба
415 Сливка Наталя к.ч. 80 ім. Алли ГорськоїНовий Розділ 07.02.2015 проба
416 Слюсаренко Анастасія к.ч. 26 ім. Олени ПчілкиЛьвів 07.02.2015 проба
417 Бадік Максим к.ч. 7 ім. Петра Конашевича-СагайдачногоЛьвів 07.02.2015 проба
418 Сливка Олена к.ч. 80 ім. Алли ГорськоїНовий Розділ 07.02.2015 проба
419 Лінинський Маркіян 18-04-2015 проба
420 Дяків Андрій к.ч. 77 ім. Івана ГавдидиТернопіль 18-04-2015 проба
421 Разінкова Юлія к.ч. 36 ім. Анни ЯрославниЛьвів 18-04-2015 проба
422 Романчук Андрій підг к. ім. Надії СвітличноїЗдолбунів 18-04-2015 проба
423 Буртик Ірина к.ч. 54 ім. Ганки КоренецьЛьвів 18-04-2015 проба
425 Терех Соломія к.ч. 44 ім. Зеновії ФранкоЛьвів 18-04-2015 проба
426 Гребеняк Іванна к.ч. 58 ім. Катерини БілокурТернопіль 25-04-2015 проба
427 Пукальський Адріан к.ч. 69 ім. Богдана ХмельницькогоЛьвів 17.09.2015 проба
428 Рогов Сергій підг к. ім. Олега ОльжичаЖитомир 17.09.2015 проба
429 Ремезовський Тарас к.ч. 93 ім. Андрія ПервозванногоКиїв 15-05-2015 проба
430 Гулей Ольга к.ч. 84 ім. Марії ПриймаченкоЛьвів 30-10-2015 проба
431 Залога Ірина к.ч. 88 ім. Ганни ДмитеркоМиколаїв 30-10-2015 проба
432 Туркевич Данило к.ч. 7 ім. Петра Конашевича-СагайдачногоЛьвів 28-11-2015 проба
433 Кубік Ростислав к.ч. 21 ім. Григорія СковородиЛьвів 09-02-2016 проба
434 Кубік Ярослав к.ч. 21 ім. Григорія СковородиЛьвів 09-02-2016 проба
435 Дворянська Настя к.ч. 84 ім. Марії ПриймаченкоЛьвів 09-02-2016 проба
436 Зафійовська Анастасія к.ч. 82 ім. Марії СтарицькоїЛьвів 09-02-2016 проба
437 Заяць Христина к.ч. 50 ім. Богдани СвітликЛьвів 09-02-2016 проба
438 Байло Мар'яна к.ч. 26 ім. Олени ПчілкиЛьвів 09-02-2016 проба
439 Мигалик Юрій к.ч. 1 ім. Короля ДанилаЛьвів 10-01-2016 проба
440 Ярошевич Дарія к.ч. 36 ім. Анни ЯрославниЛьвів 10-02-2016 проба
441 Беньо Марта к.ч. 8 ім. Ольги БасарабЛьвів 12-02-2016 проба
442 Теліцина Марина підг к. ім. Михайлини КоцюбинськоїВінниця 12-02-2016 проба
443 Станович Софія к.ч. 18 ім. Уляни КравченкоДрогобич 12-02-2016 проба
444 Тиндик Олена к.ч. 52 ім. Марти ЧорноїЛьвів 07-04-2016 проба
445 Захарчук Микола к.ч. 3 ім. Івана ВиговськогоЛьвів 08-04-2016 проба
446 Сандуляк Антон к.ч. 21 ім. Григорія СковородиЛьвів 08-04-2016 проба
447 Заблоцька Наталія к.ч. 54 ім. Ганки КоренецьЛьвів 08-04-2016 проба
448 Соболь Данило к.ч. 21 ім. Григорія СковородиЛьвів 08-04-2016 проба
449 Максимчук Данило к.ч. 93 ім. Андрія ПервозванногоКиїв 26-05-2016 проба
450 Шевчук Ірина к.ч. 38 ім. Миколаї БожукУжгород 01-10-2016 проба
451 Димид Магдалина к.ч. 14 ім. Соломії КрушельницькоїЛьвів 01-10-2016 проба
452 Петраускайте Олександра к.ч. 46 ім. Марусі БогуславкиКиїв 01-10-2016 проба
453 Криницька Тетяна к.ч. 32 ім. Олени КульчицькоїСамбір 01-12-2016 проба
454 Рогач Марта к.ч. 32 ім. Олени КульчицькоїСамбір 01-12-2016 проба
455 Дунай Наталя-Гелена к.ч. 54 ім. Ганки КоренецьЛьвів 01-12-2016 проба
456 Скомаровський Олександр к.ч. 79 ім. Вячеслава ЛипинськогоІвано-Франківськ 13-12-2016 проба
457 Лапчак Петро к.ч. 77 ім. Івана ГавдидиТернопіль 27-12-2016 проба
458 Федоренко Андрій к.ч. 107 ім. Петра ВойновськогоЧернівці 27-12-2016 проба
459 Пляцок Павло к.ч. 25 ім. Романа ШухевичаСтрий 27-12-2016 проба
460 Легун Мирослав к.ч. 49 ім. Івана МиколайчукаІвано-Франківськ 27-12-2016 проба
461 Пущик Іра к.ч. 24 ім. Софії РусовоїЧервоноград 27-12-2016 проба
462 Кирста Богдан к.ч. 79 ім. Вячеслава ЛипинськогоІвано-Франківськ 20-02-2017 проба
463 Вербінська Настя к.ч. 74 ім. Ірини ВільдеЧернівці 20-02-2017 проба
464 Величенко Андріана к.ч. 82 ім. Марії СтарицькоїЛьвів 13-03-2017 проба
465 Климців Назарій підг к. ім. Рогатин 31-03-2017 проба
466 Дорош Андріян к.ч. 111 ім. князя Романа МстиславовичаЛьвів 31-03-2017 проба
467 Охов Владислав к.ч. 105 ім. Данила НечаяВінниця 31-03-2017 проба
468 Білинська Ярина підг к. ім. Наталі КрасникСтарий Самбір 31-03-2017 проба
469 Заяць Настасія к.ч. 50 ім. Богдани СвітликЛьвів 31-03-2017 проба
470 Поліщук Олександр к.ч. 43 ім. Пилипа ОрликаЛьвів 31-03-2017 проба
471 Шимків Софія к.ч. 58 ім. Катерини БілокурТернопіль 31-03-2017 проба
472 Демяненко Дмитро підг к. ім. Михайли СорокиТернопіль 05-04-2017 проба
473 Слободянюк Ігор підг к. ім. Вінниця 07-04-2017 проба
474 Карпенко Юлія підг к. ім. Наталі КрасникСтарий Самбір 07-04-2017 проба
475 Боднарук Оленка к.ч. 26 ім. Олени ПчілкиЛьвів 20-04-2017 проба
476 Кінащук Станіслав к.ч. 107 ім. Петра ВойновськогоЧернівці 21-04-2017 проба
477 Фєтісов В'ячеслав к.ч. 93 ім. Андрія ПервозванногоКиїв 21-04-2017 проба
478 Терлецький Станіслав к.ч. 49 ім. Івана МиколайчукаІвано-Франківськ 21-04-2017 проба
479 Любчик Софія к.ч. 58 ім. Катерини БілокурТернопіль 21-04-2017 проба
480 Кравчук Леся к.ч. 14 ім. Соломії КрушельницькоїЛьвів 21-04-2017 проба
481 Буць Тетяна к.ч. 74 ім. Ірини ВільдеЧернівці 21-04-2017 проба
482 Юзик Анастасія к.ч. 60 ім. Галини МорозТернопіль 21-04-2017 проба
483 Кравчук Анна к.ч. 2 ім. Олени СтепанівЛьвів 20-05-2017 проба
484 Сеньків Уляна к.ч. 6 ім. Лесі УкраїнкиЛьвів 20-05-2017 проба
485 Кіндрись Анастасія к.ч. 2 ім. Олени СтепанівЛьвів 20-05-2017 проба
486 Зарихта Дмитро к.ч. 77 ім. Івана ГавдидиТернопіль 20-05-2017 проба
487 Буць Оксана к.ч. 74 ім. Ірини ВільдеЧернівці 28-04-2017 проба
488 Сидорська Роксоляна к.ч. 26 ім. Олени ПчілкиЛьвів 28-09-2017 проба
489 Пилипів Роман підг к. ім. Рогатин 05-12-2017 проба
490 Дідун Яна к.ч. 14 ім. Соломії КрушельницькоїЛьвів 05-12-2017 проба
491 Довгополюк Ірина к.ч. 2 ім. Олени СтепанівЛьвів 05-12-2017 проба
492 Матвіїв Назарій к.ч. 57 ім. Василя СидораСокаль 05-12-2017 проба
493 Іванців Марта к.ч. 82 ім. Марії СтарицькоїЛьвів 05-12-2017 проба
494 Бедрій Ярослав к.ч. 73 ім. Івана БогунаЛьвів 05-12-2017 проба
495 Садовий Юрій к.ч. 53 ім. Євгена КоновальцяНовий Розділ 05-12-2017 проба
496 Вовк Мирослав к.ч. 43 ім. Пилипа ОрликаЛьвів 05-12-2017 проба
497 Коваль Марта к.ч. 8 ім. Ольги БасарабЛьвів 05-12-2017 проба
498 Боярчук Олександра підг к. ім. Надії СвітличноїЗдолбунів 17-02-2018 проба
499 Макогон Ірина к.ч. 22 ім. Марічки ПідгірянкиІвано-Франківськ 31-03-2018 проба
500 Лильо Данило к.ч. 7 ім. Петра Конашевича-СагайдачногоЛьвів 31-03-2018 проба
501 Пазинюк Остап к.ч. 5 ім. Романа КупчинськогоЛьвів 10-04-2018 проба
502 Мельник Олексій к.ч. 9 ім. Василя СтусаЛуцьк 10-04-2018 проба
503 Муха Ольга к.ч. 36 ім. Анни ЯрославниЛьвів 13-04-2018 проба
504 Вовчук Павло к.ч. 105 ім. Данила НечаяВінниця 13-04-2018 проба
505 Качмарський Данило к.ч. 43 ім. Пилипа ОрликаЛьвів 13-04-2018 проба
506 Савіцький Тарас к.ч. 55 ім. Максима ЗалізнякаКоломия 13-04-2018 проба
507 Сало Даринка к.ч. 14 ім. Соломії КрушельницькоїЛьвів 20-04-2018 проба
508 Кунікевич Богдана к.ч. 10 ім. Княгині ОльгиСтрий 10-05-2018 проба
509 Тетеріна Анастасія підг к. ім. Михайлини КоцюбинськоїВінниця 19-05-2018 проба
510 Філевич Христина к.ч. 52 ім. Марти ЧорноїЛьвів 19-05-2018 проба
511 Скробко Ігор к.ч. 89 ім. Дмира Байди-ВишневецькогоЛьвів 19-05-2018 проба
512 Козелко Олена к.ч. 52 ім. Марти ЧорноїЛьвів 19-05-2018 проба
513 Романишин Юля к.ч. 52 ім. Марти ЧорноїЛьвів 19-05-2018 проба
514 Чабан Орися к.ч. 52 ім. Марти ЧорноїЛьвів 19-05-2018 проба
515 Лесів Володимир к.ч. 99 ім. Павла СкоропадськогоІвано-Франківськ 01-07-2018 проба
516 Стець Северин к.ч. 71 ім. Князя ЛеваЛьвів 16-08-2018 проба
517 Заяць Орися к.ч. 50 ім. Богдани СвітликЛьвів 28-09-2018 проба
518 Владимир Марічка к.ч. 14 ім. Соломії КрушельницькоїЛьвів 28-09-2018 проба
519 Галайко Христина к.ч. 2 ім. Олени СтепанівЛьвів 29-09-2018 проба
520 Бортник Христина к.ч. 36 ім. Анни ЯрославниЛьвів 29-09-2018 проба
521 Булишин Ярко підг к. ім. Ярослава ГорошкаЛьвів 29-09-2018 проба
522 Роксоляна Онишків к.ч. 36 ім. Анни ЯрославниЛьвів 29-09-2018 проба
523 Осташевська Надійка к.ч. 30 ім. Катрусі ЗарицькоїЛьвів 16-10-2018 проба
524 Крижанівська Наталія підг к. ім. Михайлини КоцюбинськоїВінниця 16-10-2018 проба
525 Вікторія Гнівушевська к.ч. 14 ім. Соломії КрушельницькоїЛьвів 16-10-2018 проба
526 Бакуменко Марта к.ч. 54 ім. Ганки КоренецьЛьвів 16-10-2018 проба
527 Костюк Вадим к.ч. 7 ім. Петра Конашевича-СагайдачногоЛьвів 16-10-2018 проба
528 Суровий Антон підг к. ім. Героїв Холодного ЯруЧеркаси 18-12-2018 проба
529 Радченко Тарас 09-12-2018 проба
530 Панас Дарина підг к. ім. Олени ЛевчанівськоїЛуцьк 09-12-2018 проба
531 Мамалига Костянтин к.ч. 105 ім. Данила НечаяВінниця 09-12-2018 проба
532 Волочій Ілля к.ч. 99 ім. Павла СкоропадськогоІвано-Франківськ 13-02-2019 проба
533 Трофімчук Андрій підг к. ім. Надії СвітличноїЗдолбунів 13-02-2019 проба
534 Фітьо Юля к.ч. 2 ім. Олени СтепанівЛьвів 10-02-2019 проба
535 Пендерецька Оля к.ч. 26 ім. Олени ПчілкиЛьвів 13-02-2019 проба
536 Федор Анна к.ч. 4 ім. Анастасії ЛісовськоїЛьвів 13-02-2019 проба
537 Дмитришин Оленка к.ч. 36 ім. Анни ЯрославниЛьвів 13-02-2019 проба
538 Божик Данило к.ч. 9 ім. Василя СтусаЛуцьк 14-03-2019 проба
539 Жук Анна підг к. ім. Марусі СоколовськоїЖитомир 14-03-2019 проба
540 Семенець Оксана к.ч. 58 ім. Катерини БілокурТернопіль 14-03-2019 проба
541 Щурко Надія к.ч. 2 ім. Олени СтепанівЛьвів 14-03-2019 проба
542 Кондратик Богдана к.ч. 84 ім. Марії ПриймаченкоЛьвів 05-04-2019 проба
543 Лишак Юрій к.ч. 3 ім. Івана ВиговськогоЛьвів 16-05-2019 проба
544 Сойка Дмитро к.ч. 69 ім. Богдана ХмельницькогоЛьвів 17-05-2019 проба
545 Хацко Анастасія к.ч. 36 ім. Анни ЯрославниЛьвів 17-05-2019 проба
546 Ониськів Андрій к.ч. 17 ім. Юрія ДрогобичаДрогобич 22-05-2019 проба
547 Шевчук Олександр підг к. ім. Олега ОльжичаЖитомир 30-05-2019 проба
548 Зубрицька Софія к.ч. 18 ім. Уляни КравченкоДрогобич 28-06-2019 проба
549 Кацай Діана підг к. ім. Олени ЛевчанівськоїЛуцьк 01-07-2019 проба
550 Скапровська Анастасія к.ч. 70 ім. Ольги КобилянськоїІвано-Франківськ 01-07-2019 проба
551 Білецька Надія к.ч. 46 ім. Марусі БогуславкиКиїв 01-07-2019 проба
552 Бедрик Марта к.ч. 46 ім. Марусі БогуславкиКиїв 02-07-2019 проба
553 Форнальчик Софія к.ч. 84 ім. Марії ПриймаченкоЛьвів 02-07-2019 проба
554 Бочан Анастасія к.ч. 30 ім. Катрусі ЗарицькоїЛьвів 10-08-2019 проба
555 Карлюк Адріана к.ч. 42 ім. Галини ДидикТернопіль 12-08-2019 проба
556 Мар'яна Кузан к.ч. 26 ім. Олени ПчілкиЛьвів 03-09-2019 проба
557 Синюченко Катерина підг к. ім. Михайлини КоцюбинськоїВінниця 12-09-2019 проба
558 Кірик Назар підг к. ім. Ярослава ГорошкаЛьвів 17-09-2019 проба
559 Островська Олена к.ч. 58 ім. Катерини БілокурТернопіль 20-09-2019 проба
560 Кончаківська Анастасія к.ч. 84 ім. Марії ПриймаченкоЛьвів 02-10-2019 проба
561 Голуб Соломія к.ч. 84 ім. Марії ПриймаченкоЛьвів 08-10-2019 проба
562 Говда Ярина к.ч. 84 ім. Марії ПриймаченкоЛьвів 08-10-2019 проба
563 Новицька Катерина підг к. ім. Христі КовчАвдіївка 10-10-2019 проба
564 Кузів Діана к.ч. 88 ім. Ганни ДмитеркоМиколаїв 19-10-2019 проба
565 Демків Анна к.ч. 10 ім. Княгині ОльгиСтрий 25-10-2019 проба
566 Левицький Богдан к.ч. 25 ім. Романа ШухевичаСтрий 25-10-2019 проба
567 Бойсюк Злата к.ч. 60 ім. Галини МорозТернопіль 25-10-2019 проба
568 Прушковський Владислав 25-10-2019 проба
569 Малярчук Василь к.ч. 25 ім. Романа ШухевичаСтрий 25-10-2019 проба
570 Сидорак Семен к.ч. 25 ім. Романа ШухевичаСтрий 25-10-2019 проба
571 Снісар Олександра підг к. ім. Варвари КаринськоїХарків 28-10-2019 проба
572 Чопюк Соломія підг к. ім. Олени ЛевчанівськоїЛуцьк 28-10-2019 проба
573 Ткачук Ірина к.ч. 32 ім. Олени КульчицькоїСамбір 05-11-2019 проба
574 Стасюк Наталія к.ч. 6 ім. Лесі УкраїнкиЛьвів 06-11-2019 проба
575 Момот Мартіна к.ч. 18 ім. Уляни КравченкоДрогобич 06-11-2019 проба
576 Андріїв Анна к.ч. 10 ім. Княгині ОльгиСтрий 15-11-2019 проба
577 Посацька Анна підг к. ім. Соломії ПавличкоЛьвів 15-11-2019 проба
578 Гультай Богдан к.ч. 75 ім. Героїв бою під КрутамиКиїв 21-11-2019 проба
579 Цар Юстина к.ч. 84 ім. Марії ПриймаченкоЛьвів 30-11-2019 проба
580 Добош Франческа к.ч. 10 ім. Княгині ОльгиСтрий 06-12-2019 проба
581 Чайковський Пилип к.ч. 107 ім. Петра ВойновськогоЧернівці 07-12-2019 проба
582 Ярошенко Ігор підг к. ім. Ніла ХасевичаРівненська паланка 17-12-2019 проба
583 Дігтяр Варвара підг к. ім. Святої МотрониЧеркаси 18-12-2019 проба
584 Садовий Іван-Павло к.ч. 23 ім. Степана БандериЛьвів 24-12-2019 проба
585 Пітеляк Владислава к.ч. 56 ім. Мілени РудницькоїІвано-Франківськ 24-12-2019 проба
586 Мих Анастасія к.ч. 58 ім. Катерини БілокурТернопіль 30-12-2019 проба
587 Пюро Олександр підг к. ім. Надії СвітличноїЗдолбунів 30-12-2019 проба
588 Єгрешій Вікторія к.ч. 70 ім. Ольги КобилянськоїІвано-Франківськ 30-01-2020 проба
589 Пасевич Софія підг к. ім. Рівненська паланка 01-02-2020 проба
590 Пилипів Марічка підг к. ім. Самостійний гурток "Ластівки"Рогатин 03-02-2020 проба
591 Шмавгонець Вікторія підг к. ім. Надії СвітличноїЗдолбунів 06-02-2020 проба
592 Лук'янчук Анастасія к.ч. 42 ім. Галини ДидикТернопіль 11-02-2020 проба
593 Кметко Дмитро к.ч. 103 ім. Братів ЛепкихБережани 20-02-2020 проба
594 Пекарська Ярина к.ч. 34 ім. Софії ГалечкоНадвірна 24-02-2020 проба
595 Земляна Софія к.ч. 46 ім. Марусі БогуславкиКиїв 04-03-2020 проба
596 Berezovskiy Matviy підг к. ім. Київ 10-03-2020 проба
597 Добош Соломія к.ч. 14 ім. Соломії КрушельницькоїЛьвів 13-03-2020 проба
598 Довбецька Оля к.ч. 36 ім. Анни ЯрославниЛьвів 13-03-2020 проба
599 Цюцяк Надія к.ч. 56 ім. Мілени РудницькоїІвано-Франківськ 15-03-2020 проба
600 Яковлєва Таня к.ч. 18 ім. Уляни КравченкоДрогобич 16-03-2020 проба
601 Доман Романа к.ч. 44 ім. Зеновії ФранкоЛьвів 19-03-2020 проба
602 Жабак Олег к.ч. 69 ім. Богдана ХмельницькогоЛьвів 22-03-2020 проба
603 Петришин Софія к.ч. 30 ім. Катрусі ЗарицькоїЛьвів 28-03-2020 проба
604 Петровська Богдана к.ч. 46 ім. Марусі БогуславкиКиїв 23-04-2020 проба
605 Гузій Дзвінка к.ч. 52 ім. Марти ЧорноїЛьвів 23-06-2020 проба
606 Боярська Юстина к.ч. 14 ім. Соломії КрушельницькоїЛьвів 23-06-2020 проба
607 Держко Роман к.ч. 25 ім. Романа ШухевичаСтрий 30-06-2020 проба
608 Кішик Романія підг к. ім. Наталі КрасникСтарий Самбір 17-09-2020 проба
609 Мандзик Оля к.ч. 14 ім. Соломії КрушельницькоїЛьвів 27-10-2020 проба
610 Петрів Маркіян к.ч. 17 ім. Юрія ДрогобичаДрогобич 27-10-2020 проба
611 Дмитрасевич Ірина к.ч. 14 ім. Соломії КрушельницькоїЛьвів 27-10-2020 проба